Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire normális ez?

Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Mennyire normális dolog, ha a 13(lassan 14) éves lányom minden nap több mint 1 óráig fürdik? Kb 1 hónapja csinálja ezt, amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy mindegy az nekem miért addig van bent.

Mellesleg a telefonját is beviszi, szóval gondolom ott is azt nyomkodja, mert egy ideje elég sokat telefonozik.


2022. júl. 5. 00:20
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
16%
Ne rám legyél ideges, nem miattam vagy dagadt, hanem mert a hamburgert kettesével tolod hercegnő :) pattanásos fejedre a zacskó jó megoldás.
2022. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
83%

Lol, ez a 41-es nagyon egy nyomorék lehet. Szerencsétlen.

Soha a büdös életben nem volt még barátnője, hát, úgy látszik nem is lesz, de ha nem változtat krva gyorsan, talán még pasija sem.

2022. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
19%
Olyan hálás vagyok az eletnek, hogy nekem nem a társfüggőséget adta, meg a zsíros undorito vizilo testet. hanem a sportos testet es az egyedullet elvezeset.
2022. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
90%
Incelszagot érzek.
2022. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
18%
Saját hugyszagodtol kétlem hogy bármj mást megéreznél te.
2022. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
25%

Hű, látom hogy betalált 😂

Sajnálom a rád száradt szüzességedet. De komolyan.

Ne add fel, talán egyszer veled is hajlandó lesz valaki szóba állni, és akkor nem leszel ekkora gyökér másokkal. Ugyanis egy boldog, kiegyensúlyozott embernek semmi oka ilyesmire energiát fordítani. Csak a besavanyodott nyomorultak viselkednek így.

Nyugi, a remény mindig ott van hogy hátha egyszer neked is akad valaki a jobbkezeden kívül.

2022. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
#43 Hát én ezt nem bírom XDD Mostmar nem tudom eldonteni, hogy trollkodsz, vagy tényleg ekkora nyomorek incel vagy xD
2022. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
15%
Ballal verem haver. Nekem nem kell bizonygatnod hogy milyen kiegyensulyozott ember vagy öcsi. Amugy, nem esik le, hogy hulyulok? Lol. Ha meg valaki magara veszi attol elnezest keresk, jaa nem, leszarom.
2022. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Nem lehetne abbahagyni ezt a hülyeséget? Semmi értelme.
2022. júl. 5. 22:24
 50/51 anonim ***** válasza:
6%
Nem 😁
2022. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!