Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az szerintetek normális, hogy...

Az szerintetek normális, hogy anyám kiakad azon, hogy letöröltem facebookon az ismerőseim közül?

Figyelt kérdés
Letöröltem, mert ha mondjuk szívet küldtem valakinek például, akkor másnapra az egész város tudta, hogy azzal a csajjal akarok kikezdeni, holott ez csak egy baráti szív volt. És képes ezért hisztizni, és elverni. Mi a véleményetek? 14/ F
2010. szept. 20. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

ha lenne egy kis tapintata tudná jól hogy kamaszodsz és ez a velejárója. Ilyenkor az ember az szeretné ha a szülei levegők lennének még ha egyébként tök normálisak is:-)

egy 33 éves anyuka

2010. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Anyám egyébbként úgy kezel, mint egy 5 évest. Nem képes kompromisszumot kötni, pedig kéne, mert az eltiltás pont ellentétes hatású.
2010. szept. 20. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egyikőtök viselkedése se normális,úgyhogy kvittek vagytok...
2010. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát...elmagyarázhattad volna neki,inkább,hogy ez a give hearts egy alkalmazás,és hogy ő is küldözgethet sziveket,meg biztos neki is küldtek már....akkor vele is kiakarnak kezdeni...pl a csajok is?

És nem kellett volna kitörölni.Én anyám is kiakadt volna,ha szó nélkül törlöm...

Mondjuk neki meg nem kell hisztizni,elverni meg főleg nem.Főleg,hogy fiú vagy és már 14éves.Engem is vert anyám régebben,de mostanra már ha nagy veszekedés van és akár csak ha felemeli a kezét,akkor elkezdek ordítani,hogy nehogy megmerjen ütni.Oké...nem a legjobb megoldás,de...sajnos volt emiatt egy pánikrohamom is,és azóta nem is fenyegetőzik ^^

2010. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
85%
Szerintem se normalis a viselkedesetek.
2010. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem inkább ezért nem az ismerősöm :) vagyis nem ezért,de nem kell látnia,hogy mit csinálok
2010. szept. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Fiú létedre szíveket küldözgetsz?

Remélem legalább srácoknak, úgy érthető lenne a dolog..

2010. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is letöröltem volna. majd megszokja.
2010. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez már nekem is megfordult a fejemben hogy letörlöm..nem érdekelne ha kiakad mert ez az én dolgom és én sem szólok bele az övéibe..
2010. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lányoknak küldözgetek te gyér. És ne offolj. A többieknek köszönöm.
2010. szept. 21. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!