Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy azért jelölöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy azért jelölöm facebookon azt, hogy "családi állapotom:kapcsolatban", mert egy nagy csalódás után most egy ideig nem szeretnék komolyabban fiúzni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem teheted egyedülállóra vagy nemtom mivan faszbúkon, ha valaki akar csjaozni azt meg elhajtod... és honnan tod hogy felszednének?
2010. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Téged dobott az előző kapcsolat vagy csalódtál benne és te őt?
2010. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nyugi, én még gyűrűt is viselek, éppen ezért :(
2010. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

olyat is lehet,h elrejted a családi állapotodat...


semmi értelme kitenni h kapcsolatban vagy.

am meg ha vki fel akarna szedni, akkor elhajtod és kész.

2010. júl. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem normális. Azért nem, mert egyrészt normális esetben az emberek nem facebookról válogatnak. Másrészt személyes találkozásnál úgyis megérzik, ha taszítod a fiúkat, szóval nem fognak próbálkozni. Meg lehet olyat is, hogy semmit nem írsz ki, nekem pl ez van akár kapcsolatban vagyok akár nem, mert szerintem ehhez senkinek semmi köze nincs. Az egyedülállót egy kicsit olyannak érzem, mint aki reklámozza magát..
2010. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én behalok.
2010. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zaemon ***** válasza:
Te ostobább vagy mint 6 pár rendőrcsizma. Ja és ne aggódj, ha tényleg ennyire szefos vagy, nem kell félned, hogy mostanában lesz kapcsolatod ;)
2010. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkora nyomi vagy, hogy biztos nem lesz barátod, de megerősítésként kirakhatod, hogy házas és Gimp-pel/Photo Shop-pal készíthetsz hozzá bizonyíték képeket is.

Hajrá!

2010. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!