Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom medencézni menne a...

A lányom medencézni menne a fiú barátaival az egyik lakására. Csak szerintem nem jó ötlet ez? Ti elengednétek a lányotokat 3 fiúval?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 09:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Életkor nélkül nem dönthető el.
2022. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%
Bíznod kell a nevelésedben. Én elengedném. Anno kamaszkoromban egy-két elhúzódott főzés után (2008-2010 körül) mi is aludtunk barátoknál, mégsem történt soha semmi. Amelyik osztálytársamat gimiben fogták a szülei, egyetemen túlságosan is kiélték magukat. Nem egy barátnőm bánta meg a rossz döntéseit, amikor hirtelen rázúdult a nagy szabadság érzete.
2022. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha direkt nem írsz évet, akkor gondolom már 16+-os. Ez esetben igen. Én volt, hogy 3 fiú haverommal aludtam egy szobában ennyi idősen. Az egyik meleg, és a másik kettővel sem volt semmi több. De ha szexelni is akarna, gondolom elég nagy hozzá.
2022. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%
Volt már olyan is a világtörténelemben, hogy csak a fiúk/fiú akart szexelni és a lány nem. Nem mindig van ám jó vége egy ilyen felállásnak, akárhogy is nevelték a lányt.
2022. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Az is megeshet, hogy a lány azért akar felmenni, hogy megdugják, de a fiúk nem akarják
2022. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

Miért csak a te lányodat hívta a 3 fiú?

És a lányod miért nem akar vajon magával vinni pár barátnőt?

2022. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%

16 talán mert oylan lány akinek fiú barátai vannak? pl. Nem egy ilyen van..

A medencézés nem a dugásról szól, szerintetek iylen melegben miért akarnak medencézni? HOgy hűsöljenek .. Olcsóbb is mint a rtrand.

2022. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

Előfordul, hogy csak fiú barátai vannak egy csajnak. Vagy legalábbis többnyire csak azok. Nekem gimi óta, azaz 15 éves korom óta a legtöbb barátom fiú. Pusztán matek-infó tagozatos osztályba jártam, rajtam kívül két csaj volt. Nyilván könnyebben barátkozik az ember azokkal, akikkel több órát tölt együtt, pláne ha a suliba az a tendencia, hogy az idősebb diákok lenézik a fiatalabbakat, az évfolyamon meg olyan nagy a rivalizálás, hogy kb szóba nem tudsz állni osztályon kívül emberrel. Ilyen esetben mizu? Barátkozhatok a magamon kívűl 39 fős osztálybók kemény kettő fővel, mert nekik nincs péniszük? Ha meg nem működik velük, akkor inkább ne legyenek az osztályban barátaim? Ha meg nem engedheti meg a család, hogy sulin kívül bárhová eljárjak, akkor ne legyenek egyáltalán barátaim? Ne vicceljünk. Nekem gimi óta összesen 3 lány barátom van, őket is kolis szobatársként ismertem meg. Ők nem egy társaság a srácokkal, nem ugyanaz az érdeklődési kör, ismerik egymást, de nehéz lenne úgy közös programot szervezni, hogy az mindenkinek jó legyen. De ettől én még járhatok külön programokra mind kettő baráti társaságommal.

És én is medencéztem már 4 sráccal, az egyik lakásánál. 15-16 évesek voltunk. SEMMI NEM TÖRTÉNT KÖZTÜNK. És nem is hiszem, hogy azért hívtak, hogy utána a fürdőruhás testem gondolatára veregessék, ha már nem vagyok ott. Nekem is agonizáltak a témán anno a családtagok, meg most is, pedig lassan 20 leszek. És nem is értem, minek. Kinda nem vagyok egy nagy általánosságban vonzó jelenség, anno még dagadt is voltam, ugyanúgy el fogok sütni olyan vicceket a baráti körben, amik bár viccesek, de általánosságban véve elég kiábrándító ahhoz, ne akarjon a franc se potenciális partnernek tartani.

Komolyan, felháborító, hogy szexualizálják egyesek a kamasz lányokat. Az meg rettentő perverz és káros mindenütt a dugás lehetőségét látni és tűzzel-vassal tiltani, néha tök feleslegesen, mert nem arról van szó. Mintha ez a hozzáállás jól működne. Ráadásul attól, hogy valaki fiú, nem azt jelenti, hogy instant bejön minden csaj neki, ahogy a lányoknál se így van, hogy minden fiú az esete, csak mert annak fallosz van a lába között. Aki szexelni akar, az fog. Ha kell suliból ellóg.

2022. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%
Elenged(t)ed?
2022. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
91%
Mi lett az ügy fejleménye?
2022. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!