Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ha lenne egy 16 éves...

Szülők! Ha lenne egy 16 éves lányotok, megengednétek neki, hogy a barátja itt aludjon nálunk?

Figyelt kérdés
Ez a fiú pár órányira lakik tőlünk,és valahol el kell szállásolni,de nem akarja a lánykánk hotelbe dugni.(Mondjuk ezt megértem.) Azt mondta,hogy nem fognak semmi olyat csinálni,csak meg akarnak ismerkedni kicsit jobban.Felajánlotta,hogy ő egy másik szobában alszik,ha megengedem,hogy itt aludjon a srác.Megbízom a lányomban,de azért mégis fura nekem a dolog. Ti hogy vélekedtek erről?
2010. szept. 21. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt Neked kell tudni, hiszen Te ismered a lányodat, és nem mi.

Nem tudom, hogy mennyire bízol meg benne?

Milyen a kapcsolatotok (sok mindent elmond-e Neked)?

Stb. Stb.

2010. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megengedném. Amikor én 17 voltam nem engedték meg anyuék. Ő volt az első pasim. Este 10-kor haza kellett mennie. Miután együtt voltunk. Így mi értelme a tiltásnak? Úgyis megcsináltuk, ha akartuk. És csak vicces volt.
2010. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól gondolkodik a lányod! Szerintem ha ő ajánlotta fel a külön szobában alvást, akkor fogadd el! Szerintem ezt meg lehet engedni! Ha bízol a lányodban, akkor beszéld meg vele, hogy ott aludhat a fiú!
2010. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megengedném. Hidd el, nem akkor fgnak pajzánkodni, mikor te otthon vagy. Megoldják máskor, ha akarják....
2010. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Megengedném. Pláne, ha at mondod, hogy bízol benne. Hidd el, sokkal jobb, ha otthon történik ilyesmi(márhogyha egyáltalán történik), mint esetleg egy parkolóban, buliban..ki tudja hol.

Jól fog esni a lányodnak, ha tudja, számíthat rád. Ebben is. Így a későbbiekben is bizalommal fordul hozzád. Persze azért a "szabályokat" ismertesd.

2010. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én 16 éves voltam, nekem sem engedték meg,hogy nálunk aludjon a barátom, aki akkor 17 éves volt. Már 1 éve együtt voltunk. Nagyon rosszul esett, mert érdekes módon azt megengedték, hogy én házon kívül töltsem az éjszakát 16 éves korom után. Ezért aztán mi is kerestük a helyet, alkalmat, amikor együtt tudtunk lenni. Rossz volt bújkálni. Megbízhatóak voltunk pedig mindketten, azóta Ő a férjem, 3 gyerekem apja, de most, hogy az én lányom is közeledik majd ehhez a korhoz, (11 éves) én is sokszor gondolkodóba esem, én/mi vajon hogyan fogunk majd állni ehhez a kérdéshez;)))
2010. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Hálás vagyok!!:)
2010. szept. 21. 17:22
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Nekem 2 osztálytársam (18L), már 1,5 éve van barátjuk és a szüleik nem engedik meg, hogy egymásnál aludjanak. Nem a szex miatt (az úgyis megtörténik anélkül is).

[Mellesleg nekem sem engedik meg]


De ez egy másik szituáció, és ha külön szobában alszanak, akkor nem kell mitől tartanod.


Szerintem nyugodtan engedd meg, hogy a fiú ott aludjon, persze, csak ha nem lesz belőle rendszer.

2010. szept. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha megbízol a lányodban engedd meg.

Hogy Te is megismerhesd a fiút vacsorázzatok együtt.Közbe tudtok kicsit beszélgetni,ti is megismeritek valamennyire a fiút.

Esetleg beszélj erről a lányoddal.

Legyen néhány "szabály" pl.,hogy este ne hangoskodjanak,vagy hogy éjszaka ne járkáljanak át egymáshoz,hogy tudjatok aludni.


És ha a lányod ajánlotta fel a külön szobát,akkor szerintem a lányod elég jól gondolkozik.

Örülj neki!Más inkább tiltakozna az elől,hogy külön szobába aludjanak!

15/L

2010. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van:)


Nagyon szépen köszönöm!

2010. szept. 21. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!