Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a nevetek, és mit szeretett...

Mi a nevetek, és mit szeretettek volna kapni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 18:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Viki vagyok.

nem nagyon szeretem a nevem főleg hogy egy csomó ember Viki.

13.lány.

Kedvenc nevem a Rosalinda, Elisabeth de az magyarban cigányos ha Rózalinda xD amugy meg az angolban az Evangeline is nagyon szép.


Dóra vagy Tímea lettem volna és amúgy mindakettő a kedvenceim a amgyar nevek közt.. (basszuus xD)

2010. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Brigitta vagyok eddig utáltam de most már szeretem:)Amúgy Kamilla lettem volna csak apámnak az nem tetszett

Kedvenc neveim:Erika,Tímea,Tamara,Liliána, Lili,Leila

13/L

2010. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Én Virág vagyok de nem nagyon szeretem ezt a nevet.Igaz.Kevés Virággal találkoztam eddig de ha választhatnék mégis inkább Jázmin,Dorisz vagy Csenge lennék.13/L
2010. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%
Maya vagyok, és ez a név szerintem tökre illik hozzám!x)
2010. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

....... Evelin Leila vagyok.:)

Én tökéletesen szeretem:)

2010. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Enikő vagyok, szeretem (Kamilla lettem volna de apukának nem tetszett
2010. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Emese Noémi vagyok..(de mindenki emesének hiv)

azoknak az emeséknek és noémiknek , akik szeretik a nevüket , bocsi..én hányok tőle :S amióta az eszemet tudom..egyszerüen utálom..meghalllom h emese..és irritál..de szerncsére nemsokára meg lesz változtatva :) valószinüleg Kitti leszek , ez a név nekem nagyon tetszik.

2010. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Én Erzsébet vagyok és nem nagyon szeretem...nem valami modern név, de hát végülis ezzel már nem tudok mit csinálni egyébként rengeteg név van ami tetszik, de hát sajnos egyik se jött össze, egyébként Dorottya lettem volna, hát az jobban tetszene.
2011. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!