Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedvenc nevetek? Ti milyen...

Kedvenc nevetek? Ti milyen nevet adnátok a babátoknak ha Angliában élnétek? Mármint hogy itt is ki tudják ejteni de mégis magyaros legyen egy kicsit és szép legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fiu v lanynev?Eszter,Emilia,Emma,Laura,Andrea,Theodora,Valeria,...az függne a vezeteknevtöl is,fiu nev,Viktor,Eduard,....
2011. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi irorszagban elunk, a lanyom itt szuletett, a neve Petra. Ki tudjak mondani es illik a vezeteknevhez is. De ismerek olyan csaladokat, ahol egy teljesen magyar vezeteknevhez full angol keresztnevet valasztottak (pl Carey Nagy), nagyon idiotan hangzik, ugyhogy erre nem art odafigyelni. Itt van egy link:

[link]


Az Emma, Anita, Anna pl minden nyelven kiejthetoek.

2011. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem ha fiam születik,mindenképpen Leventének szeretném elnevezni.

Lánynéven még nem gondolkodtam,de talán Magdolna...

2011. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Viktoria, Viktor :)Dávid
2011. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Ja, és ha külföldön élnék,akkor is ezek a nevek jöhetnek szóba :)
2011. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Angliában élünk. Világ életemben két nevet akartam adni a gyerekeimnek. 2 lánynevem volt. Fanni és Réka. A Fanni sajnos necces Angliában, mert ők Fanny-nak írják és ha kis f-fel írod: fanny, akkor pun..cit jelent. Régen használták ezt a nevet (ha láttad pl a Kevin Costneres Robin Hoodot, akkor Little John feleségét tudod hogy hívják: Fanny-nak.) A Fanniról viszont nem tudtam lemondani. Ez a név több, mint egy megtetszett név. Ennek a névnek története van. Ezen a néven ismert meg a párom az interneten. Ezért kizárt volt, hogy ne használjuk fel. Első gyermekünk (remélem még lesz legalább egy), a Fanni nevet kapta második névként, de én Fanninak hívom itthon. A Rékát kilőttem, mert azt nem tudják kimondani. Végül a Lara névre esett a választás. Angol környezetben Larának hívom. Én felőlem a családtagok Fanninak hívják, párom felől Lara:D Bocs, hogy leírtam, csak egy ellenpéldát akartam szolgálni, hogy lehet választani olyan nevet, amit nem tudnak kimondani, de akkor mellé kell egy probléma mentes név. Most lesz egy éves a lányunk:D
2011. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A fiúnevek lemaradtak: Dávid, Ádám. Ezek Angliában is jól használhatók. Remélem másodikra fiút sikerül majd összehoznunk. Egyébként láttam a nevemet valaki ajánlotta:D Csak olyan hülyén mondják ki az Angolok, és mikor elmagyarázom nekik, hogy hogy kell kimondani, kimondják jól, de csak akkor, ha külön mondom, hogy hogy kell: Ánítá, kábé így mondják, és aztán hülyén néznek rám és megkérdezik, hogy mi a különbség az Ánítá és az Anita között....ááá...pff Angolok.
2011. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

Fiú: Kende vagy Hunor

Lány: Hanga vagy Lia

Ha külföldön élnék, akkor is ezek közül adnám valamelyiket.

2011. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Marcel lett a fiam, külföldön élünk. Magyarul szerintem nagyon aranyos a Marci, angolul meg nagyon szép kiejtve, nekem legalábbis. :) Szándékosan olyat választottunk, amit ismernek itt is ott is.

Ha lány lesz a második, akkor lesznek viták a férjemmel. Úgyhogy olvasgatok, hátha adtok jó tippet. :) Nekem egyébként a Bianka a favorit, de a férjem azt nem engedné.

2011. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom neve : Annabell sztm simán ki tudják mondani :D
2011. jún. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!