Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a barátomnak születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsuzsicy122 kérdése:

Mit adjak a barátomnak születésnapjára? 16ot tölt, rég együtt vagyunk

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tippeket valami különöst szeretnék
2011. szept. 9. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szív alakú kirakót a saját fényképetekkel
2011. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magad!
2011. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kirakos nem rossz ötlet de az a baj hogy nem szeret kirakosozni
2011. szept. 9. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
hát egy ilyen kirakó nem valami nagy :D kb 20x20as, azt ki lehet bírni :) amúgy meg szerintem menj be valami fényképes ajándékboltba ha valami személyeset szeretnél és ott tutira találni fogsz valami szépet... (én legutoljára egy szív alakú fotókristályt vettem, bár az úgy 8000 pénz... szóval nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem még nem áldoznál rá ennyit) de a fotós bolt az tuti és mindig bejön!!!!
2011. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!