Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok, mennyire lenne...

Mit gondoltok, mennyire lenne piacképes egy ilyen játék, kamaszlányok számára?

Figyelt kérdés

Az interaktív babák mintájára képzeltem el egy menstruációs lány jellegű játékot, ami a következőképpen működne

- a játékbaba az körülbelül ugyanakkora lenne, csak kamaszlány kinézete lenne

- lenne a játékhoz tampon, betét, amit rá lehetne adni (meg természetesen ruhák, bugyi, stb.)

- lennének benne felvilágosító füzetek is, tájékoztatás céljából

- lenne vörös folyadék, amit bele kellene tölteni a játékba (a lányba) hogy mintha menstruálna

- 10-14 éves lányok lennének a célcsoport


Ugye ebben a korban sok lánynak problémás a menstruáció, ezzel a termékkel pedig akár közelebb is lehetne hozzájuk hozni, elméleti szinten, hogy ne arra gondoljanak, hogy milyen kellemetlen, kényelmetlen, stb., tehát szoktatni a folyamathoz egy ilyen játékkal.


Na és a vélemények érdekelnek: mit gondoltok, mennyire lehetne forgalmazni egy ilyen terméket? Mennyien vennék meg? Sikeres lehetne a termék, vagy sem?


(A kérdés, a gondolat, teljesen komoly! Nem trollkodás! Éppen ezért komoly válaszokat, véleményeket várok! Köszönöm!)



2022. júl. 24. 09:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Hát… a 10-14 éves lányok már nem babáznak. Ha mindenképp ezen a vonalon szeretnél elindulni, akkor lehet felvilágosító könyvben gondolkodnék.
2022. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt cikinek tartaná ez a korosztály :D de ki tudja. Unokahugom (12) biztosan borzasztó zavarba jönne, ha kapna egy ilyet. :D

Szerintem ez a témakör nem szabad hogy tabu legyen, sőt! Viszont egyszerűen és felnőttesen kell kezelni. Elmondani mi ez, a pontos biológiai hátteret, és hogy mit kell vele csinálni és viszlát.


De egyébként egy olyat, ami nem ennyire gyerekjáték feeling, azt simán megvennék neki. Hiánypótló lenne.

2022. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene a lányoknak. A mai 12- évesek nem babáznak és pláne nem egy menstruáló babàval. Max viccet csinálnának belőle és azért venné meg bárki. Aki nem beszél erről a gyerekével az babát se fog neki venni ilyet.
2022. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a barbizás 12 évesen abbamarad. A célcsoportod mindenféleképp rossz. Én 6-12 éveseket céloznék meg, és folyadék helyett valamiféle slime lenne, hogy ne kenjen vele mindent össze, és újra lehessen használni. Illetve ha már edukációs céllal készül a játék nem ártana életszerűbb formákkal megáldott babákat gyártani, akiknek van szőre is a nemiszerve körül. Viszont ezt sok ember gyomra nem fogja bevenni. Pár pattanás és fejletlen formájú cici sem ártana.
2022. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj hogy a célkorosztály már nem nagyon babázik és már ciki nekik a téma, főleg mivel azonnal levágják hogy miért kapják.

Vagy kisebbeknek tudom elképzelni, csak akkor ugye előbb kell erről beszélni, vagy maradnak a felvilágosító könyvek.

2022. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire nem lenne piacképes. Szerintem még telefonos applikációként sem, nemhogy rendes babaként.
2022. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire.
2022. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
2%
A mai lányoknak 11-12 évesen már beteszik, nem babáznak.
2022. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem égetnem ilyennel a 14 éves lányom.
2022. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha anyám egy ilyennel állított volna haza 12 éves koromban elsüllyedtem volna szégyenemben az tuti 🤣🤣
2022. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!