Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 15 éves lányodna...

Megengednéd a 15 éves lányodnak hogy a 18 éves barátjánál aludjon akivel másfél hónapja vannak együtt?

Figyelt kérdés

2022. aug. 13. 23:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
73%
Cuki hogy itt mindneki azt hiszi hogy ha két tini szexelni akar akkor csak az ottalváskor fogják megtenni :D
2022. aug. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, azért, mert nincs is kamasz gyerekük. Természetesen bárhol fognak szexelni, ha akarnak. Én inkább elbeszélgettem a kamasz lányommal, és szerencsére van olyan kapcsolatunk, hogy megbeszéltük, hogy ott aludhat. Miért jobb a srác kocsijában?
2022. aug. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
63%

12, de van, és én is voltam. A kis tinigyerekek(lányok) nem úgy képzelik ám, hogy majd megdugják őket a meki mosdójában, hanem minimum fekszenek valami kényelmes helyen. Mindenki ott akarja elveszteni a szüzességét, mi?


Az ilyen korú gyerekek romantikáról ábrándoznak, meg szerelemről, meg izgulnak, mint a csuda, nem merik kikérni a gumit, pirulnak, zavarba jönnek..


Kell nekik a biztonságos szoba, és egy ágy vagy kanapé, ahol fixen csak kettesben vannak vagy negyedórát, úgy izgulnak az elsőnél, keményen rákészülnek, keresik a megfelelő alkalmat, utánanéznek dolgoknak, megfelelő fehérnemű, meg ilyenek. Aki már túl van az első pár együttléten, bárhol mehet, utána már mindegy, de az elsőre minden egyes tini rákészül, és bizony akit nem erőszakolnak meg, az nem fog mosdókban, próbafülkében meg mozi hátsó sorában dugni a másikkal. El tudom képzelni, hogy a srác nagyon rámenős, szinte belenyomja a lányt ilyen helyzetbe, de ez fordítva nem fog megtörténni, és ha így is lesz, nincs rendben.


Petting az sok helyen mehet, de 15 éves, az úgy oké, de egy lány sem akarja elveszteni a szüzességét nem biztonságos/kényelmes helyen.


Nem fognak dugni, amíg megfelelő lehetőségük nincs rá.

2022. aug. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
58%

11, pont mivel máskor is, máshol is lehet, nem "muszáj" engedni az ottalvást. ;)

Gondoljanak csak úgy az ottalvásra, mint egy szintlépésre, amire nem 1,5 hónap után kerül sor.

Egyébként is, ha már együttalvás: inkább legyenek itthon, ne egy idegen srácnál aludjon.

2022. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
46%

“Cuki hogy itt mindneki azt hiszi hogy ha két tini szexelni akar akkor csak az ottalváskor fogják megtenni :D”


Cuki, hogy azt hiszed, mindenki ribit nevel. Mindenki magából indul ki.

2022. aug. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
75%

Már miért lenne ettől valaki ribi? Ha le akar feküdni a párjával, le fog. Ha adsz lehetőséget neki egy kényelmes ágyban akkor ott, ha nem akkor egy sátorban/patakparton/bulin/szórakozóhely mosdójában, de meg fogja oldani.


Ha elengeded a lányod, legyen nála óvszer és kész. Lehet eszükbe se jut lefeküdni egymással azon az este, de jobb a biztonság.

2022. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2022. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
44%
Meg. Egy 15 éves lány az pont azon a szinten van mint egy 18 éves fiú és fordítva is. Az meg egyenesen röhej egyes emberektől, hogy egy 18 éves fiút meg beállítanak férfinak amikor sehol nincs még azon a szinten. Szóval igen én megengedném együtt aludjanak.
2022. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
41%

"Miért jobb a srác kocsijában?"


De ki mondta, hogy ha nem aludhatnak egymásnál, majd a kocsiban fognak dugni?


Átmehetnek egymáshoz, de, attól még nem aludhatnak egymásnál, mert azt gondolom, hogy az együttalvás a felnőtt párkapcsolatok része, és 15 évesnek még nem kell ilyet játszani.


Ha két 17+-os fiatalról lenne szó, megengedném alkalmanként. De az én 15 éves gyerekem ne aludjon már a "párjával" és nálunk se aludjanak 15 éves gyerekek. Jogom van így gondolni.

2022. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
54%

Nem a szexről van szó, bár hozzátenném nem mindenkit nevelnek úgy, hogy szetteszi a lábát egy kocsiban vagy egy parkban.


15 évesen nem kell ottaludni sehol, nem kell már 20 éves korára kiegnie, mert minden meg lett engedve. Majd felnőttként játszhatnak felnőtteset.

2022. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!