Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányotokat max. hány...

14 éves lányotokat max. hány éves fiúval engednétek járni?

Figyelt kérdés
Személyszerint a 18-20-at még talán betudná fogadni a gyomrom, HA egy normális, félénkebb, visszahúzódóbb fiúról van szó, de afelett már fura lenne. Ha pedig egy bunkó, nőcsábász, akkor a 15-16 évesnek sem örülnék.

2022. aug. 16. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Azt hiszem nem én befolyásolom ezt.


Nyilván annak örülnék, ha 14 évesen nem a fiúkon járna az esze.. de ez csak merő álom.

Ha màr “muszàj” akkor amennyiben gimis, akkor 1-2 èvvel felette legyen csak.

Egy egyetemista vagy dolgozó férfi egy tanuló kislányt gondol megfelelő párnak,( mert bizony hiába nèz ki nőnek, fejben csak egy kislány) akkor ott azzal a férfivel gikszer van.


Nem azt mondom, hogy sok 5-10 év ( bàr nekem sok) de ilyen korban annyira más életszakaszban vannak.


Majd 20 èvws korában lehet tőlem 28-30 évessel is..

Vagy amikor dolgozik..

nem mitha bàrmi beleszólásom lenne akkor ( meg amúgy is)



Szóval örülnék, ha 15-16 évesen kezdene fiúzni.. amikor màr több esze van neki is.

2022. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

( még nincs 14 a lányom


1.)

2022. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
16 felett már nagyon nem akarnám
2022. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Hát én nem leszek prűd, a lányok bizonyítottan korábban érnek és van, hogy akár 10 évvel is. Nagyon lány függő, hogy mit tolerálnék és mit nem. Elméletben 14-től 25-ig is belefér akár. Ha tipikus olyan lányom lenne, aki fűvel-fával lefekszik(De nem akarok ilyen lányt nevelni), akkor jobban örülnék, ha inkább idősebbekkel csinálná, akik jobban odafigyelnek rá, a védekezésre, stb. De ezt csak elméletben. Ha egy romantikus lányról van szó, akkor kortól függetlenül félteném bárkitől. Alapvetően van, amikor egy 14 éves lány olyan élethelyzetben van, hogy összeillik egy 25 évessel, de ez ritka és ez inkább akkor szokott előfordulni, ha nem figyeltek rá a szülei, szóval itt elsősorban magamban keresném a hibát, de toleráns lennék. Viszont az is igaz, hogy egy 25 évestől fura, hogy megelégszik egy olyan kapcsolattal, ahol a lánynak a szülei engedik meg mikor találkozhatnak, stb.
2022. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Tehát azt akarod mondani, hogy nem zavarna, ha a 14 éves lányod egy 40-es pasival lenne "úgy"?
2022. aug. 16. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
#5 Inkább 25 év körüliekre gondoltam, de 14 évtől azzal fekszik le, akivel akar, a bugyijába már nem mászhatok bele, ha beleegyezik és jól érzi magát, miért ne?
2022. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
max 16-17
2022. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
29%
nincs gyerekem de egy 14 éves lányt senkivel nem engedném hogy járjon. ennyi idősen még ne a fiúkon járjon az esze.
2022. aug. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#6 A bugyijába nem mászhatsz bele, de azért egy 40-es akkor is durva lenne. 14 éves még gyerek, semmi köze nincs az idősebb pasikhoz.


Köszönöm a válaszokat egyébként.

2022. aug. 17. 01:51
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha rajtam múlna, akkor max 1-2 évvel idősebb fiúval. De úgysem rajtam múlna, engem sem érdekelt ennyi idősen, hogy a szüleim mit gondolnak.
2022. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!