Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 16 éves lányod a...

Elengednéd a 16 éves lányod a legjobb barátnőjével a Balatonra?

Figyelt kérdés

Az apja párjának a háza. KB egész nyáron üresen áll csak az apja szokott lejárni néha horgászni és rendet tartani. Felőlük használhatják a házat. Rendes lányok. Jó tanulók. Nem isznak, nem járnak bulizni. Megbízhatóak. Kikapcsolódni szeretnének menni 4 napra. Szülők, ti engednétek? Igen én vagyok a lány

16/l


2022. aug. 25. 15:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ahol a ház van ott ingyenes a strand. A vízbe azért nem szeretnék bemenni mert szerintem ilyen melegen a víz undorító, elszaporodtak benne az algák, a hőmérséklet emelkedés miatt az oxigénszintje csökkent és a halak is kipusztultak emiatt. Nem nagyon szeretnék egy rothadó vízbe menni amiben úsznak az állati (és emberi) maradványok. A barátnőm nem tudom hogy áll ehhez. Azért szeretnénk menni, mert elég zajos környékeken lakunk ott viszont csend van és ki lehet kapcsolódni. Egyébként köszönöm mindenki válaszát, mindenkinek ment a zöld.
2022. aug. 26. 08:47
 22/28 anonim ***** válasza:
13%

Szülőként nemet mondanék. Volt két és fél hónapotok kikapcsolódni, ha most jut eszetekbe a dolog, akkor nem igazán vagytok elég érettek az önálló nyaralásra.

(Nyilván ha úgy jöttek össze a programok, hogy tényleg nem volt erre időtök egész nyáron, akkor másképp néz ki a dolog, de akkor meg valószínűleg tervezitek egy ideje, szólhattatok volna időben.)

2022. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Már nem idénre terveztük. Jövőnyáron majd. De még akkor is 16 leszek amikor tervezünk menni.
2022. aug. 26. 11:13
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 16 èves voltam, azt sem tudták a szüleim hogy hol/merre/kivel vagyok.

És nem volt jobb világ 25 èvvel ezelőtt sem, csak akkor még nem ìrták ki az internetre a bűnügyeket, de attól még ugyanúgy voltak akkor is. Èn elengednèlek, de telefonálnod, vagy messengeren ìrnod kène naponta többször is.

2022. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Elengedném, örülnék, hogy a barátaival tölti a nyarat.


Aki nem engedné el, az komolyan inkább jobban örülne annak, ha otthon ülne barátok nélkül?

2022. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 16 éves, most van 5 barátnőjével a Balatonnál. Mivel mi elég messze lakunk, úgy mentek, hogy az egyik lány felnőtt rokonai is ott nyaralnak, így azért nyugodtabb vagyok. Nincsenek együtt a felnőttekkel, de ha gond van, nem 4 órányi utazásra van a legközelebbi ember,aki esetleg segíteni tud. Szórakoznak, jól érzik magukat, minden nap felhív, vagy ír. De biztos hogy felejthetetlen nyaralás lesz nekik, így nem bántam meg, hogy elengedtem.
2022. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenkinek különbözőek a szülei, szóval a saját szüleid álláspontját nem az itteni szülőktől fogod megtudni. Van ismerősöm akit 20 évesen még szabályoznak, én meg 16 évesen már konkrétan azt csináltam amit akartam. Pl sokszor mentem külföldre is haverokkal. Sok szülő túlzásba viszi a féltést, persze gyerekfüggő is hogy ki mennyire felnőtt már. De amúgy van az a mondás hogy ha tiltasz hazudni tanítasz. 19/F
2022. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
67%

Ismerős történet.

Ezeknek az úgy mond kikapcsolódási napok, ez mind KAMU.

10 emberből/ 9 hazudik.

Ki tud többet, bulizni, inni, dugni.

Kérdés hogy kinek, mit jelent a kikapcsolódás.

2022. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!