Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan támogatnád, segítenéd...

Hogyan támogatnád, segítenéd a kamasz gyerekedet szakítás után?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát még nincs akkora a fiam, de remélem lesz olyan a kapcsolatunk hogy meg tudjuk beszélni. És majd akkor ő elmondja milyen támogatásra van szüksége.
2022. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy.


Ezekben szerintem nem lehet segíteni és valójában nem is kell. Ők ilyenkor tapasztalnak, ekkor kóstolják az életet, ekkor tanulják meg, hogy az élet nem feltétlen úgy működik ahogy ők elgondolják.


Legyél ott ha ő maga megkeres, de ne erőltesd rá magad. Én például abszolút nem örültem volna, ha anyám/apám belekontárkodik a szerelmi ügyeimbe, hisz melyik kamasz szereti ezt? De van olyan kamasz is, aki szereti kibeszélni a szüleivel, akkor ott kell lenni és minden háttért megadni amit igényel. De erőltetni nem szabad.

2022. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem kell egyebek, pl rendcsinálás miatt szekálni, családi programokat erőltetni, tudomásul kell venni, hogy rossz passzban van. De nem a szülő dolga a szerelmi életét kitárgyalni vele.
2022. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
nálam az volt hogy többször az akkori párom erőltette a szexet, belementem hogy ne hisztizzen, végül szakitottam vele, anyámék a mai napig nem tudják miért. meg is csalt, azt tudják, de ezt nem. 17 voltam akkor. ebben tényleg nem lehet segiteni.
2022. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz tanácsot adni, mert mindenki másképp dolgozza fel. Van, aki magára csukja az ajtót egész napra, a másik ki akarja beszélni magából az érzéseit (mondjuk a legtöbb kamasz nem a szüleivel). Van, akinek jólesik másokkal programot csinálnia. Ebben legyél rugalmas, akár veletek, akár a barátaival akarna kikapcsolódni. Vagyis engedd, ha pl. később akarna hazaérni, mint egyébként engednéd.
2022. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!