Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A húgommal most szakított a...

A húgommal most szakított a barátja. Valami jó beolvasós szöveg kéne nekem hogy legalább egy kicsit visszatudjam adni a srácnak azt amit a hugommal okozott. Tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés

A srácot a kezdetektől fogva rüheltem. Most szeretném kérni a segítségeteket abban hogy egy "anyád" helyett hosszabban tudjam kifejezni azt hogy nem kedvelem. :)

Köszönöm előre is <3



2015. okt. 25. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
A tesódnak segíts, és ennyi. Az, hogy beszólsz a srácnak semmin nem változtat. Egyáltalán nem fogja rosszul érezni magát miatta, csak saját magadat járatod le ezzel. Lemész egy olyan szintre, ami méltatlan hozzád. Kifejtheted neki, de max. röhög egyet és megy tovább. Akkor miért is alázod meg magad szándékosan egy olyan ember előtt, akit távolról sem érint meg? Mert az, hogy vered magad és káromkodsz, hisztizel és szidod, stb. semmit nem jelent neki. Ahogy a tesód sem, valószínűleg.
2015. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

A srác valószínűleg bunkó volt! Miért süllyednél az ő szintjére? Nézz át rajta, mintha nem létezne!

Ennyi!

2015. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Annyira utálom ezeket a gagyi idézetes villogásokat. Ha nem tudod neki privátban, értelmesen elmondani a bajodat, akkor ne írogassi ki valami "nagyon mély" klisét. Ezzel csak magadból csinálnál hülyét, őszintén. Most miért mi mondjuk meg neked, hogy mit írj? Ha magadtól nem vagy okos, akkor mi értelme?
2015. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha szidást és kioktatást kértem volna azt írom ki :D de segítek .... Nem az van a kérdéshez írva úgyhogy ha nemtudsz értelmes választ írni ne írj kösz😂
2015. okt. 26. 08:26
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

szerintem is felesleges. ha utaltad a sracot, örülj hogy vége. hugoddal meg legyél sokat, tereld el a figyelmét

de felesleges lejaratni magad, azzal, hogy irogatsz a gyereknek.szerintem joga volt szakitani, ne akarj belefolyni, tényleg magadat minosited vele.

max ha majd látod valahol a sracot, mondod neki, hogy azért lehetett volna kedvesebb, vagy tapintatosabb a szakitaskor. de facebookon osztogatni nagyon szánalmas szerintem.

2015. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Segítesz? Mivel? Hogy sértegetsz majd valakit, akit egyáltalán nem érdekel? Nagy segítség. Nem magadból csinálsz hülyét, ááá, dehogy!
2015. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne szólj bele abba ami nem a te dolgod.
2015. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Semmi közöd a sráchoz!


Te a HÚGODNAK segíts, hallgasd meg, stb. Velem is zsakítottak, de meg tudnám ölni, aki szidni meri a volt páromat, mert egyébként jó ember.

2015. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már beolvastam neki és igen jól esett😂 A válaszok piros dislikekal mentek😂 Kösz
2015. okt. 26. 22:04
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Na, a srác helyében elküldtelek volna a halál fszára azzal a lendülettel!

Plusz a volt páromról is meglenne a vmnyem, amiért olyan gyáva (meg szánalmas), hogy a nővérére bízza a letolást.

2015. okt. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!