Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha teherbe esnétek, akkor mit...

Ha teherbe esnétek, akkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Megtartanád a babát? Ha igen akkor hogyan tovább? Hogy nevelnéd fel? (főleg 14-18 éves lányok)
2010. szept. 25. 11:08
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
0%
megenném vazeg nem tök mindegy az neked?
2010. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
igen, én megtartanám....sőt....most vagyok a 22 hétbe....igy alakult...(még mielött hurrognátok, elmondom, hogy gyógyszer melet estem teherbe) még 1 hónapot járhatok suliba, utána magántanuló leszek, de csak idén, még szoptatni kell a picit, meg ilyesmi...jővőre ugyan ugy rendesen fogok járni suliba, és anyu lesz itthon a picivel. nagyon cuccokat nem kell venűnk, csak pár ruhát veszek, mivel a családba vannak gyerekek, igy meg kapom az ő cuccaikat (pl. baba kocsi, baba ágy, baba hordózó stb....) eltartani meg eltudom....vagyis eltudjuk....barátom is támogat teljes mértékben, a szülei is, nekem van férre téve bankkártyán 500 ezer forint (amit évek alatt apu köldött gyerektartást, meg mindig gyüjtöttem és ha össze jött egy kevés betettem kártyára) és többek közt anyukám is nagyon sokat segit...ha nem is anyagilag, de az is nagyon nagy segitség hogy melletem áll, és támogat mindenben. 16/L
2010. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

Hat en meg nem vagyok 14 de ha most esnek teherbe akk a baba szuletesere mar boven megvolnek 14 szal remelem nem gond, ha valaszolok:D

En 100% , h megtartanam a babat. Meg ha nagyon kicsi is arra az esely h felnott koromban nem lehet majd gyerekem, akkor sem kockaztatnek, meg persze nagyon szeretem a babakat :)


De egyelore nem erdekel meg a szex sem, szal erre kicsi az esely xD


13/L

2010. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
Paprikás krumplit.
2010. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Én nem kerülnék ilyen helyzetbe alapból, ha meg valahogyan mégis, akkor nincs az a pénz, hogy én megtartsam. Valahogy nekem most fontosabb a tanulás és a barátok, mint itthon lenni egy kisgyerekkel, vagy elvárni anyától, hogy ő gondoskodjék róla. Meg amúgy is, mi a frászt csinálnék 15 évesen egy gyerekkel ?

15/l

2010. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%

Aha szereted a babákat.....

Csak nem tudod milyen idegesítő tud lenni.Főleg amikor hajnali 1kor felébred és büfiztetni/altatni kell.

Nem tudsz majd aludni (csak kb 4 órát egy nap).

2hét után eleged lesz belőle.

2010. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

Tutira megtartanám, nem lenne szívem megölni.


Mondjuk én már 18 éves vagyok, a fiatalabbakkal más a helyzet.


Aki paprikás krumpli csinálna, az megkínálna belőle :D?

2010. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
én elvetetném...sztem nincs annyipénz a világon, h legyen gyerekem...nem is akarok..jááj.
2010. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Én is mindenképpen megtartanám. Bár nem lenne könnyű felnevelni meg eltartani és ilyesmik, tanulni se lehetne igazán mellette.

Aki annyira felelőtlen, hogy ennyi idősen már teherbe esik, akkor legalább vállalja a következményeket, és nevelje fel rendesen azt a gyereket, ne vetesse el.

15/L

2010. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%

Én megtartanám:)

Missybaba én megértem, hogy mások a nézeteink

ha felnősz akkor más lesz a véleményed(remélem)

én tuti, hogy megtartanám és tudom, hogy nehéz lenne de akkor nem lenne szivem "megölni" egy érző lelket:((

13,5/L

2010. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!