Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok ha a 16 éves...

Mit csinálnátok ha a 16 éves fiatok este 10kor kopasz fejjel és betépve jönne haza?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 23:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany alá, szobába be, lavórt tenni mellé, reggel megbeszéljük, nem szökhet meg előle.
2011. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Elkuldenem aludni, masnap pedig megbeszelnenk, hogy mi tortent es hogy mi lesz a kovetkezmenye.
2011. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Lefényképezném.
2011. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Szintén kiröhögném, lefényképezném, fürdőbe tolnám, alvás lavór mellett. Reggel egy pohár vízzel és algopyrinnel ébreszteném.


Te mit szándékozol tenni?


Ja és legközelebb ha bulizni akar akkor nyomnék a kezébe egy doboz gumit, hogy 9 hónap múlva nehogy gyereksírásra ébredjünk!

2011. okt. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Fényképező alap.

És a többi, amit már elmondtak.

2011. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 son of satan ***** válasza:
31%
Elgondolkodnék mit csináltam rosszul. Bár valószínűleg már késő lenne.
2011. okt. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

nem a te hibád, de ne is haragudj rá.

én szinte minden pénteken iszok, nem keveset, de nem ájulok el, meg a többi. szüleim nem láttak még ittasan, vagy nem látták rajtam. hülyeségeket is csinálok eleget, ilyenkor IS. bárki előtt szívesen felvállalom, de a szüleim előtt mégse, mert elkezdenék megmagyarázni hogy miért ne, pedig én tudom hogy miért ne, de inkább az igen mellett döntök, mert ha nincs maradandó következménye, max pár napos, ami nem is biztos, akkor miért ne?!

és nem a szüleim, meg a depresszió miatt iszok. csak úgy, mert jó hangulatfokozó, DE A LEGFONTOSABB, hogy kibírom nélküle.

szóval szerintem esetleg beszéljetek róla vmikor (ne ma) mintha valami semleges téma lenne, ne legyél indulatos, de kérd meg, hogy ne folytassa a füvezést. kérdezd meg, hogy egyáltalán milyen élmény volt neki, akarja-e máskor is.

na hajrá, ügyes legyél és kérlek ne bántsd, valamit ne szégyenkezz, valószínűtlen hogy miattad szívott be!

2011. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudnám, h sírjak, v röhögjek. Lavór az ágya mellé, aztán másnap leülnék vele beszélgetni. De első sokk után tuti lefotóznám.
2011. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A lavóros és algopyrines tanácsokat nem értem, életem során legalább kétszázszor beszívtam már, de ebből csak kétszer hánytam (mikor durván túlszívtam magam), a fejem meg még sosem fájt másnap... Ez nem alkohol. Mindegy.

Másnap elbeszélgetés, hogy ez most mi volt. Nagy valószínűséggel egyszeri alkalom, sajnos alig van már olyan 13-18 éves, aki sosem próbálta volna ki. Kis százalékból lesz tényleg súlyos drogfüggő (nem a fűtől, csak a kapudrog-effektus), de mivel én magam speciel pont beleestem ebbe a kicsibe, azt mondanám, hogy azért figyelj oda! Ha egyszer-egyszer (havonta 2x max) beszív, azt mondom, rendben; persze nem jó, de elnézhető... De ha sűrűsödik, vagy mást is használ, pszichológus! Bárki bármit mond, a drogfüggőségnek MINDIG lelki okai vannak, akkor is, ha külső szemlélőként teljesen "normálisnak" tűnik.

Ezt persze csak azért írtam, mert "mi van ha", nagy valószínűséggel tényleg csak buli volt, kipróbálták, jól érezték magukat és ennyi. De figyelni azért nem árt. Te legyél jobb szülő, az enyémek már csak a lila könyökhajlatomat vették észre 3 évvel az első joint után.

2011. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező most a betépve mit jelent nálad, mert a válaszok elején a betépve kifejezést mindenki az alkoholra értette. Viszont a végén már a drog felé kanyarodik a dolog! Nos?
2011. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!