Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt miért mondták (testmagassá...

Ezt miért mondták (testmagasság kérdés)?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves kislányom. Amikor megszületett, azt mondták, hogy 175 és 180 centi között lesz.

Most 162. Ezzel semmi gond nincs, mert én se vagyok sokkal több (164). Az apja (férjem) 178 centi. Viszont talán túl sokat mondtuk neki ezeket a számokat, mert nagyon beleélte magát az évek során, és most állandóan azt kérdezi, hogy hogy lesz így 175+-os. Már menstruál fél éve. Ha ez számít, akkor nagyon vékony, nincs 40 kiló.

Nőhet még 10-15 centit, vagy ezt engedjük el?



2022. szept. 8. 15:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
76%
Én 65tel születtem most felnőttként 154vagyok (hosszúlábú és vállas, vékony melles alkat) 9éves korom óta nem nőttem. apa alig 170 anya 151
2023. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Atyaég, ezt még én írtam ki egykor. :D

Már 168 centi, és még mindig nő, de mondta is, hogy ha nő még, annak örülni fog, de ha ennyi marad, az is jó.

febr. 17. 22:20
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!