Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A nőgyógyász mit csinál velem?

A nőgyógyász mit csinál velem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit bután hangzik a kérdés, de fogalmam nincs. Holnap kell mennem, és nagyon félek. Kicsit cikinek is érzem. Nem fáj? És ha még szűz vagyok mit csinál? Én még tampont se merek használni, nem akarom hogy felnyúljon. Vagy hogyan vizsgál meg?

Válaszotokat köszönöm, és ne nézzetek hülyének a kérdés miatt. :)

13/L


2010. szept. 26. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Semmi ognd nem lesz, az elején mondd el , h szűz vagy, és akkor nagyon fog vigyázni.


Le kell vetkőzni alulról, fel kell feküdni az asztalra, ott minél jobban lecsúszni, h a csípőd minél lejjebb legyen, hidd el, h nem fog fájni, kellemetlen, én ilyenkor mindig egy számot dúdolok magamban, és igyekszem nem arra gondolni, h mi történik...

2010. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Minek mész nőgyógyászhoz 13 évesen ha még szűz vagy?Egyébként fel fog nyúlni,és megnyomkodja közben a hasad.Ha nem vagy szűz rákszűrést is csinál,akkor egy hideg vibrátorhoz hasonló dolgot fog felnyomni,az egy kicsit fáj.Kérdezi h mikor jött meg utoljára,mikortól menstruálsz,mikor voltál együtt pasival,ha voltál...
2010. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Ehhez tudni kéne, hogy miért kell menned hozzá.
2010. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha szűz vagy, akkor ezt mondani kell neki és nem nyúl fel a hüvelybe. Én is voltam ennyi idősen nőgyógyásznál, a háziorvos küldött el, mert nem tudta megállapítani, mi bajom. A végbélből vett kenetet, ami nem fájt, csak elég cikinek éreztem. De amúgy egyáltalán nem para, neki ez a munkája, gondolj erre, teljesen normális, amit csinál.

Kérd meg anyukád, hogy kísérjen el, vagy barátnő, bárki, sokkal jobb, ha nem egyedül mész.

2010. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
20:57-es: te minek ilyesztgeted itt ezt a lányt - fökßent, hogy hülyeségeket irsz. Egy 13 éves szüz lánynál sosem nyul fel az orvos, hanem máshogy vizsgálja. Egyébként a kérdezö irta, hogy szüz, nem lenne rossz, ha ertenéd is amit olvasol. Ahhiz meg végképp nincs közöd, hogy MIÈRT megy nögyógyászhoz. (Egyébként léteznek fertözések, amik nem korhoz kötöttek, pl. gombás fertözés, vagy egyéb betegségek, pl. petefészekgyulladás, stb.)
2010. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell hülyeségekkel ijesztgetni szegényt! Dehogy fog felnyúlni meg "vibrátorozni" ha egyszer szűz vagy! gondolom valamilyen fertőzésről van szó,amit ugye nem csak szexuális úton lehet elkapni sajnos. Kikérdez majd,hogy mik a tünetek, utána valószínűleg deréktól lefelé le kell venned mindent és kenetet vesz egy fültisztító pálcika kinézetű dologgal. Szólj nyugodtan,hogy szűz vagy,de ezt ő is látni fogja és biztosan nem áll majd szándékában kárt tenni benned vagy fájdalmat okozni. nem kell félni,értik a dolgukat legtöbben, főleg az ennyire fiatal lányokra nagyon odafigyelnek.
2010. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
úgy írta, h "és ha még szűz vagyok mit csinál?" szal nem írta h az e vagy ysem.honnan tudtam volna...???
2010. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként nem tudom ki írta, hogy valami vibrátor izé.. azért van különbség hiszen csak egy ugyan olyan pálcikát " dug fel" mit a fülpiszkáló csak kicsit nagyobb. és nem fáj..észre sem lehet venni.
2010. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Mivel ez egy névtelen oldal, meg mertem kérdezni, hogy miért kell mennie.:P Épp ezért, hogy ha pl csak kenetvételre megy, esetleg csak elbeszélget vele a doki -velem olyan is volt-, ne ijesztgesse senki mondjuk a HPV-vizsgálatos kefével. Egyébként olyan vibrátorszerű valamit nem használ a doki... csak kacsát, de az nem fájdalmas, csak kellemetlen, leginkább a szituáció miatt (mert egy idegen ember nézegeti egy hideg fém vmivel, hogy mi van a puncidban).
2010. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha normális az orvos, akkor nemcsak a puncidat vizsgálja, hanem a melledet is. De nem kell meztelenre vetkőzni, hanem amíg a puncidat vizsgálja alulról vetkőzöl le, aztán ott felöltözöl és amíg a melled vizsgálja levetkőzöl felülről.
2010. szept. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!