Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez most mit jelent? Nem tudom...

Ez most mit jelent? Nem tudom hogy tetszik-e vagy nem. L/14

Figyelt kérdés
Szóval ma reggelre azt álmodtam hogy az egyik fiú osztálytársammal:nevettünk, csókolóztunk és egy ágyban feküdtünk...na azt nem álmodtam meg h konkrétan mit csináltunk, gondolom aludtunk :D csak annyi volt hogy én ültem az ágyban az alvós ruhámban ő meg nyújtózkodott, pólóba meg boxerba volt. Érdekesnek találom de egy kicsit meg is ilyedtem tőle. Volt már hogy megálmodtam dolgokat de ez...nem tom hogy most ez tetszett-e nekem vagy nem... :S Szerintetek ez jelent valamit?
2010. szept. 27. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Az is lehet, hogy a tudat alatti állapotodban gondoltál erre a fiúra, és "visszaköszönt" - álom formájában.
2010. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Reggeli közben vhogy az villant be hogy ő is ezt álmodta de hát ez nem valószínű. Egyébként nem tom h miért pont róla álmodtam ilyet, soha nem beszéltünk sokat pedig már elsőtől kezdve oszt.társak vagyunk és most vok 8.-os. Ma meglepett minket a földrajztanár egy cetlivel. Ez a fiú az előttem lévő széken ül. Mikor a tanár nem figyelt, hátrafordult és az enyémet akarta lesni. Én meg eltakartam. Erre ő:Még takarja! Áhá! Úgy is meglesz!Közbe vigyorgott.Nekem meg eszembe jutott az álmom és nem tudtam a szemébe nézni. XD
2010. szept. 27. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudod az álmok nem igen jelentenek semmit,bár vannak véletlenek,csodák ki,hogy nevezi,de az álmok inkább a tudat alatról jönnek.

Van olyan,hogy álomfejtés,megfejthettem neked,de hidd el nem a valóságot fogja tükrözzni..inkább csak talán gondolkodtál a témán,hogy milyen lenne egy fiú melett ébredni és akkor pont az oszt.társad szólt közbe így ezzel álmondtál,de találgatni sokat lehetne :)


Tetszik neked ez a fiú??Írásodból tekintve még te se igazán tudod,te kezd tetszeni.

2010. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy tetszik-e? Hááát talán egy picit. Olyan idegesítő hogy soha nem az a fiú szólít le akinek örülnék ha beszélgetni akarna velem! :D
2010. szept. 29. 19:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma is myvip randin bejelöl egy 37 éves manusz. Most ezzel mit kezdjek? XD
2010. szept. 29. 19:38
 6/8 anonim válasza:
Azt nem tom hogy köze van-e az álmodnak a valósághoz(vagyis hogy lesz-e),de ha jol tudom akkor az álmaink általában a vágyainkrol és/vagy félelmeinkröl szolnak döntsd el te hogy melyik volt!
2010. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huhh..szerintem inkább félelem. XD Úgy örültem volna ha ezt álmodom csak egy másik fiú van benne. (akit kb. egy éve ismerek, nem sokat beszélgettünk még,megvan iwiwen annyira helyes(L) az a haj! az a szem! az a száj!XD De most komolyan annyira...legszívesebben elkapnám és... :D
2010. okt. 1. 20:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, és az a mutáló hang olyan izgató hogy még! :D
2010. okt. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!