Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miből áll egy tini kapcsolat?

Miből áll egy tini kapcsolat?

Figyelt kérdés
A 12 éves lányom egy 15 éves sráccal jár. Hagyhatom? Mit fognak csinálni? Ölelés, puszi, esetleg nyelvetlen csók?

2022. okt. 28. 17:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
#20 Mert normális 15-17 éves srácoknak nem 12 évesek kellenek.
2022. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%
#21 Mitől lesz valaki "normális"? A 15 meg a 12 éves ugyanaz a korosztály, ebben semmi beteges nincs.
2022. okt. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
44%
Igen, egy normális 15 évesenek nem egy kicsike 12 éves lány kell. Nem normális,hogy 12 évesnek barátja van főleg,hogy 15 éves. Viszont ha így összegabalyodtak, a szülők láthatólag hagyják is, akkor ott bizony szex lesz és a leányzónak ez nagyon nem lesz jó hosszútávon.
2022. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
81%
#22 Nem biztos, hogy a normális volt a legmegfelelőbb szóhasználat ebben a kontextusban, inkább úgy mondanám, hogy értelmes srác nem kezd ki 12 évessel, nem azért, mert fúj, pedofil a srác, mert nem, nem az, ezt egy szóval sem írtam, hisz ha egy 14 éves megnézhet egy 12 évest, akkor egy 15 éves is, nincs ezzel gond, nehéz megmondani, hogy pszichoszexuális érés során mikor kell leválni egy adott korosztályról, viszont hiába csak 3 év van köztük, ebben a korban még az is rengeteget számíthat, 12 évesen még nem is biztos, hogy annyira nagyon érdekli a téma, inkább csak ismerkedik vele, talán még taszítja is, 15 évesen a legtöbb srácról viszont elmondható egy kis túlzással már, hogy röptében még a legyetek is elkapná. És ok, ha tud rá várni nem is lenne olyan nagy gondom vele, de a többség nem ilyen, az pedig egyenesen abszurd, hogy a szex veszélytelen, igenis megvannak a maga negatív következményei, amiket nagyon nem mindegy, hogy 12 évesen, szinte gyerek fejjel él át az ember, vagy felnőttebb fejjel, 16-17 évesen és nem csak lányok esetében, hanem fiúk esetében is, nekik is meglehetnek a maguk problémái, a leggyakoribb, hogy nem akar nekik felállni, megintcsak nagyon nem mindegy, hogy 12 évesen éli meg, vagy 16 évesen.
2022. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
74%
Nem ismerem őket,szóval nem tudom milyen érettek, de nekem ez már nagy korkülönbségnek számít, ráadásul nem értem,hogy egy 15éves fiúnak mi a vonzó egy 12éves ,,kislányban,,. Felnőtt korban már nemszámít ez a pár év,de gyerekeknél még nagyon.Azt javaslom mindenképp tarstsd rajtuk a szemed, esetleg a srác szüleit is kérdezd meg,hogy mit gondolnak...
2022. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
70%
én 15 évesen nem kezdtem kicsikkel. sok az a 3 év ennyi idősen. mit tudsz tenni, a felvilágosítás és értékrend átadásán kívül semmit
2022. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
24%

Hol divat hogy 15 éves fiúk 12 éves lányokkal vannak együtt ?

Én is ez a korosztály vagyok de eszembe sem jutna

2023. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
#23 az én anyukám 15 éves volt mikor az akkor 23 éves apukámmal összeismerkedett. És még azt mondod, hogy a 3 év különbség itt sok. Akkor itt a 8 év szerinted nem?
2023. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!