Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mikor/miből éreztétek hogy...

Ti mikor/miből éreztétek hogy készen áltatok egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
22(f) vagyok és úgy érzem nem lennék jó partner. Érzelmileg nem lennék elég stabil. Hajlamos vagyok spontán, csak kedvemből dönteni és emiatt okoznék csalódást. Valami még hiányzik belőlem de nem tudom mi...
2017. márc. 21. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak a tapasztalat hiányzik.

nálam legalábbis biztos ez a helyzet, nehéz leküzdeni, mert egy láthatatlan, igazából nem is létező dologról van szó.


lehet, ha minden gátlás ellenére megpróbálkoznál egy kapcsolattal, rájönnél, hogy nem is lennél rossz partner. 24/f

2017. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt kezdtem érezni hogy toppon vagyok, tele energiával, meglepetésemre egy tök jo nő néz vissza a tükörből, és nyitottabb, mosolygosabb lettem.


Az már más kérdés hogy az így megismert srác teljesen lehozott az életemről és egy honap mulva egy bőgőmasina nézett vissza a tükörből..

2017. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Badattitude ***** válasza:
22 évesen még a tapasztalat gyűjtés, szárnybontogatás korszak van, nem pedig a végleges dolgok feletti döntések ideje. Ha nincs szárnybontogatás, tapasztalat gyűjtés, akkor nem leszel felnőtt. Menj és vágj bele ! Ne te döntsd el előre , mások milyennek látnak. És amúgy is, mindenkinek nem kell megfelelnünk. Hajrá ! :D
2017. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clay Morrow ***** válasza:
15 évesen sem voltam, 18 évesen se, most se.
2017. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!