Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan bizonyítsam be anyunak,...

Hogyan bizonyítsam be anyunak, hogy hiányoztam?

Figyelt kérdés

Ketten élünk anyuval egy lakásban. Többször előfordul, hogy elfelejti, hogy hiányoztam a suliból betegség miatt és ha egyszer említem neki a későbbiekben, hogy például: Uhh...mikor mi ezt tanultuk pont nem voltam suliban. :/

akkor mindig lecsesz és azt gondolja, hogy lógtam. Most e-napló lesz bevezetve. A suliból még szeptember elején hiányoztam egyszer, és ma kapják meg a kódot szülőin. Beleírják a hiányzásokat is. Attól félek, hogy megint az lesz, hogy nem emlékszik rá és lehetek büntetésben...a tanárnál ott van az orvosi igazolás.

Hogyan magyarázzam meg neki, hogy nem voltam suliban? Bevoltam rekedve, köhögtem nagyon sokat, szerdától-péntekig ki lettem írva.

Azt már hiába mondom, hogy azért maradtam otthon mert beteg voltam, mert a múltkor sem hitte el. Inkább kitalálok valami hihető dolgot (pl. aznap versenyre mentem a sulinkba és a tanár úr kikért)

Ötletek?


2010. szept. 28. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáddal valami baj van...


Orvosi igazolásról kérj másolatot, más ötletem nincs...

2010. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt is vágta már a fejemhez, hogy biztos elmentem orvoshoz és csavarogtam szóval azt hiszem az sem megoldás :/
2010. szept. 28. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Fura anyád van :S
2010. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy figyeljen rád oda, és beszélj vele őszintén.
2010. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki Bilobilt. vagy nem tudom. Az nem normális, hogy ennyire feledékeny és még gyanakvó is. Komolyan mondom, ez már paranoia...
2010. szept. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!