Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülőnek kell fizetnie a...

A szülőnek kell fizetnie a gyereke fogamzásgátló gyógyszerét?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, akinek van egy barátja. Még nem feküdtek le, de a lányom fogamzásgátlót akar iratni. Ez mind szép és jó, hogy felelősségteljesen akarnak nemi életet élni, de ez lenne a normális, hogy a szülők fizetik a gyerekeik szexét? Már mindkettő 16+, elmehetnek diákmunkára és megkereshetik a fogamzágátló árát. Én gondolom rosszul?
2022. okt. 31. 12:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
89%
Igen, te. Nagymama akarsz lenni? Ezzel jár a gyerekvállalás, 17 éve nem gondoltál erre? Lakbért is szedsz tőle és a lakat is van a hűtőn? Nem a szexet fizeted, hanem a védekezést.
2022. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
92%
Komoly kérdés? Az antibiotikumot is a 16 éves kell hogy vegye magának? Nekem egyértelmű, hogy a gyerekem egészségével kapcsolatos költségeket en fizetem, márpedig a fogamzásgátló is annak számít. Nem akarom se abortuszra vinni, se tini anyaként tamogatni
2022. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
95%
Az én anyukám kifizette a fogamzásgátlómat, ameddig nem volt saját keresetem. A barátom felajánlotta, hogy kifizeti ő, de anyu nem akart ebbe belemenni.
2022. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
94%

A szülők fizetik a gyerekeik szexèt??🤦😂

Nem, te a védekezését fizeted!

Ami teljesen normális. Hiszen te vagy a szülő!

2022. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
27%
Csessz csak szét egy fejlődő szervezet hormonokkal.
2022. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
2022. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
26%
A másik szülőpárossal felesben.
2022. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos egy kamaszt nem óvod meg a szextől ha fizeted neki , ha nem. Jobban teszed ha fizeted, mert szexelni így is úgy is fog (bár mondjuk nyilván valamilyen formában túl van rajt). Akkor legalább szedje.Majd ha keres, már egyetem mellet ne fizesd, de most még jobban teszed.
2022. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
86%
Anyum fizette egy par evig amikor 16 voltam. Valamikor en is tudtam, de ha jol emlekszem inkabb o fizette. Ha dolgoznak akkor ha ennyire zavar, beszelj veluk hogy beszallsz, de nekik is bele kell adni.
2022. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak egy provokatív álkérdés egy magát okosnak gondoló unatkozó felhasználótól. Még be se jön a provokáció, mert erre a kérdésre kizárólag egy válasz lehet.
2022. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!