Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen védekezési módok...

Milyen védekezési módok vannak teherbeesés ellen? (óvszeren és fogamzásgátló gyógyszeren kívül) Ki milyen spirált használ?

Figyelt kérdés
Hogy helyezik fel? (menstruáció alatt? ) Mennyibe kerül? Fizeti az egészségpénztár? Lehetséges hogy mellette mégis terhes leszek? Hallottam olyat is hogy valaki spirál mellett terhes lett és a spirál belenőtt a gyerekbe... Létezhet ilyen horror?
2010. jún. 11. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, a spirált általában szülés után szokták ajánlani. Amikor megvan, akkor rakják fel. Az, hogy mai spirálok mennyire megbízhatóak, azt nem tudom. Azt igen, hogy 21 évvel ezelőttiek hála Istennek nem voltak azok, különben én se lennék. A barátnőmnek 10 000 Ft-ot mondott a magánorvosa, amennyiért felrak neki egy spirált. Úgy tudom, hogy kb. 3 hónapig jó, de ez egyáltalán nem biztos, csak mintha így hallottam volna. Ezen kívül minden mást orvostól tudok.
2010. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mirena spirál, 5 évig lehet fenn, lokálisan, helyileg és hormonálisan is hat, igy biztosan nem jöhet létre terhesség.

45000 ft-ba kerül nincs rá támogatás

elégedett vagyok, mióta fenn van, csak gyengén és másfél napig menstruálok.

Elég költségtakarékos, mind tampon, mind hosszútávú használat esetén, ha belegondolsz, hogy egy jobb minőségű tabletta 6000 ft 3 hónapra

2010. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 11. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!