Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, hogyan reagálnátok,...

Szülők, hogyan reagálnátok, ha a tini fiatok rocker lenne és ilyen androgün darkos stílust venne fel?

Figyelt kérdés

Úgy, mint vállig megnövesztett haj, feketére lakkozott köröm, fekete női harisnya, fekete szemfesték stb.


Tehát egyszerre úgy nézne ki, hogy nem látod rajta, hogy fiú vagy lány, meg úgy mintha most szabadult volna a kriptából.



2022. nov. 19. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, mi is kinőttük az emo korszakot. Most meg röhögünk azt, hogy hogy néztünk ki.
2022. nov. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Én elsőként elgondolkodnék azon, hogy kielégítettem-e eléggé az érzelmi igényeit, hogy tudja-e, hogy attól, hogy az anyja vagyok, aki szereti, még tisztelnie kell és nem tehet meg akármit.

Betudnám a kamaszkornak, de ha később sem változna jobb irányba, ha nem igen nőné ki, sőt depresszióba esne, elkezdene önbántalmazni, akkor elvinném egy pszichológushoz.

2022. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, kinövi.
2022. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem izgatna hogy milyen stílust képvisel, míg nem veszélyezteti magát és a környezetét.


Ha pl vagdosná magát mert az milyen darkos, akkor közbe lépnék egyébként azt ken magára amit akar.

2022. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

En is voltam emos, goth, sőt, pokemon korszakom is volt. Kinőttem.

De én lány vagyok.

Legyen stílusa ez tény. De ha átmegy lányba (nekem a hosszú haj, körömfestés, harisnya, csak amiket írtál) akkor nagyon elgondolkodnék mit rontottam el a nevelésében.

2022. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Annyi fotót csinálnék róla, amennyit csak tudok. :D Hát valamivel szivatnom kell majd 30 évesen az esküvőjén :DDDD
2022. nov. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem mindenki növi ám ki... nekem is azt mondták a családomba "majd kinövi"amikor nem engedtem levágatni a hajam,meg bakancsban jártam még a sarki boltba

És végül nem nőttem ki ès nem is fogom soha

2022. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Letaglózott lennék, próbálnék beszélni vele, hogy hagyja el ezt a stílust, mert ettől hánynia kell az embernek.

Persze nem erőszakoskodnék, egy idő után totál ráhagynám, de attól még ugyanúgy letaglózott maradnék.

2022. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkorát rávernék a fal adná a másikat
2022. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, én is jártam feketében, volt bakancsom meg lepattogzott fekete körmöm. Ez csak egy stílus, nem is túl ritka, nem is új, ő dolga. Valószínű úgyis kinövi, ahogy az ilyen emberek 99%-a (már csak azért is, mert suliban lehet így kinézni ha nem tiltja a házirend, de a saját munkalehetőségeit már jelentősen leszűkíti egy kifestett faszi).
2022. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!