Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meddig tart még ez a hülye...

Meddig tart még ez a hülye korszak? Tisztára elegem van ebből az egész kamasz korszakból! Belenéztem a tükörbe, és egy idegen nagyon ronda csaj nézett vissza onnan; csupa pattanás, miteszer, zsíros arc, bajusz, undorító haj wáhh!! undorító!

Figyelt kérdés

Ráadásul 1 éve mensi. Muszáj mindennek ilyen hirtelen történnie? Ti nem voltatok ennyire kiborulva??

Nálatok hány évig tartott ez a hülyeség??


2008. dec. 26. 02:38
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és egyet elfelejtettem: Ezek az A, B stb. melltartóméretek mitől függenek??
2008. dec. 26. 02:53
 2/15 anonim válasza:
81%
Ne aggódj mindenki volt és lesz is kamasz ..én is az vagyok.Ha a pattanásaiddal küzdessz akkor használj krémeket,meg különféle szépség ápolási termékeket.A bajuszt meg ki lehet szedni,nem fáj annyira..Én is rohadtul ideges voltam mikor elkezdődött.Nagyon ronda voltam én is.De aztán rá egy évere lkezdtem magam jobban ápolni,de amikor kimentem az utcára nagyon rosszuél éreztem magam amiatt ahogy kinézek.Akkor kezdtem el sminkelni magam.Próbáltam minél jobban ügyelni arra hogy ne ártsak a bőrömnek.Ma mindennap jhasználok szemcsés arclemosót és szépen helyrejön a fejem.A smink meg csak mellékes,hogy jobban érezzem magam,és egy kicsit lefeggyem a bőrhibáim.
2008. dec. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Srapnel ***** válasza:
88%
17-18 tájékán már a vége felé jár. A pubertás már csak ilyen. Nekem is sok pattanásom volt, aztán egyik évről a másikra elmúlt. Szóval csak türelem és kövesd az előző hozzászóló tanácsait. Muszáj hirtelen történnie mindnek, mert közös a gyökere és egyidős az egész tested. :) Meg aztán ilyenkor nem csak a kozmetika, hanem a helyes táplálkozás is javíthat a helyzeten.
2008. dec. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

A melltartóknál a betűk a kosárméretet jelentik:

A:kicsi

B:közepes

C:telt

D:nagyon telt

....

A számok pedig a mellcsúcson mért körfogatot.

2008. dec. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
persze, muszály ilyen hirtelen történnie mindennek, ezért hívják serdülőkornak...jobb, ha megszokod, mert az egész élet változások sorából áll...sosem lesz mindig minden ugyanaz...és ne aggódj, olyan hamar elmúlik a kamaszkor, hogy később visszasírod...mint most én :) 19 vagyok és azt kívánom bárcsak annyi problémám lenne, hogy hogy nézek ki... de bele kellett csöppennem a felnőtt életbe, saját magam kell eltartanom magam,de még a párom is egy kis diákhitelből,mert nem találunk munkát neki, nem tudunk különköltözni a szüleitől mert nincs pénzünk albérletre...és ez csak egy kis töredéke...18 éves koromig nem volt semmi más problémám csak az, hogy leérettségizzek, és az hogy hogy nézek ki :) most azt kívánom, bár még ott tarthatnék... úgyhogy ne nyafizz, hanem élvezd ki a legszebb pillanatokat a barátokkal, az első szerelmet/szerelmeket, azt hogy még nem kell a felnőttek dolgaival foglalkoznod. És ha tényleg az arcod zavar a legjobban, járj el kozmetikushoz...csodát tud ám művelni :)
2008. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Szia.én már 23 vagyok. nekem sem volt egyszerű a kamaszkor, én is rettenesen csúnyának találtam magam. tele voltam ronda pattanásokkal, ráadásul nyakigláb alkat voltam (értsd: hirtelen megnyúltam, hosszú, vézna karjaimmal lábaimmal nem tudtam mit kezdeni). emléxem, a napi lecke felett le is írtam többször milyen ronda vagyok. béna trükkökkel próbáltam magam "megszépíteni, az amúgy sokak szt gyönyörű gesztenyebarba hajamat sikerült vmi lehetetlen ocsmányra kiszőkítenem, mert azt hittem, azzal szebb leszek. a pattanásaimat éjjel nappal nyomkodtam, aztán kentem rá tonnaszám az alapozót. általam menőnek hitt ruhákban jártam, és mivel még 14 évesen se csókolóztam, hát kerítettem gyorsan magamnak egy fiút erre a célra, csak hogy elmondhassam túl vagyok rajta. amúgy tele voltam plátói szerelmekkel (bár hülye voltam én is kamaszként, nem azon járt az eszem 14 évesen, hogyan kell szedni a fgamzásgátlót). idétlen zenéket hallgattam, anyámmal egyfolytában veszekedtem. ez az időszak 14-17 évs korom közt volt nagyon intenzív. aztán szép fokozatosan lecsengett. a bőröm szebb lett, rájöttem, hogy a természetesség a legtutibb, nem a tonna smink meg a hajfestés. öltözködés terén is kezdtem egészen emberi formát ölteni, és megtapasztaltam, milyen az amikor az embernek hús-vér szerelme van.

ez mind fokozatan ment végbe nálam, és mkinél így van. nálad is így lesz:)

próbálj megnyugodni, és jóban lenni saját magaddal. biztos vagyok benne, hogy nem vagy csúnya. próbálj úgy tükörbe nézni, hogy egy helyes vagány vonzó csaj néz vissza rád, és máris jobb lesz a közérzeted.

a legyél mindig ápolt, és egy leheletnyi smink sem árt, csak ne vidd túlzásba. a divathóbortokat meg felejtsd el.

ezt az időszakot túl kell élni.

2008. dec. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
37%

Én elsőnek 10 évesen csókólóztam előszőr (5.-esen) De egy játék közbe Azóta nekem 10 évesen jobb volt :D


De nyelvest nem próbálom ki :) Nah azzal várni kell :)

2009. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ööö utolsó válaszadó, te szerintem egy kicsit eltévedtél, mert itt most nem a csók a téma, de mindegy :)
2009. jan. 4. 01:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Lányként ez biztos esztétikai sokkot okoz, de az az igazság mikor mi serdültünk, ugyan úgy tetszettek a pattanásos lányok is.

Hogy meddig tart biológiailag azt nem tudod befolyásolni, de lelkileg tudsz rá hatni. Nem feltétlenül kell megfelelni a korosztály baromkodásainak. A normalitás néha iszonyú feltűnő :D:D:D:D

2009. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Szia!

A kérdés régi, de gondolom még nem járt le a téma.

Én szerencsés voltam, az arcomon nagyon ritkán volt 1-1 pattanás. Ellenben a combomon, és a hátsómon sok volt. Sosem vettem fel rövidnadrágot, és szoknyát sem. És tavaly nyáron elkezdtem itthon szoknyákat hordani, és megtisztult a bőröm. Lehet, hogy leginkább azért, mert "kinőttem", ugyanis 21 vagyok, de szerintem nagyon közrejátszott az is, hogy jobban kapott levegőt a bőröm.

Az arcodat meg csak tisztogasd, esetleg kozmetikus is tud segíteni. Én mondjuk úgy hallottam, hogy a szemcsés arclemosóktól csak jobban pattanásos lesz az ember bőre. És nyugodj meg. Majd elmúlik.:)

2009. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!