Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az agyamra megy a padtársam!...

Az agyamra megy a padtársam! Ötletek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy a padtársam emberfelettien lassan ír, pedig már 9. osztályosok vagyunk. Ezzel nem is lenne gond, ha nem spékelné meg azzal, hogy elrángatja előlem a füzetet, amikor a tanár megáll a lecke leadásában pár másodpercre. Alig tud leírni 2-3 sort, máris lemarad, és utána meg mindent tőlem másol, és mint említettem, előlem szedi el a füzetet, én meg mikor a tanár ismét beszél, visszaveszem tőle. Már próbáltam beszélni vele többször is, de mindig elvicceli az egészet, hogy nem siet sehova, ráér.

Szerintetek mit tudnék tenni? Már az agyamra megy, hogy neki minden betűje tökéletesen kell kinézzen, és persze mindig lemarad, és tőlem rángat el mindent. Mellesleg ő nem adná ide nekem a vonalzóját, mikor látja, hogy én otthon felejtettem. Én meg nem fogom tőle elkérni, firkantok valamit oda szabad kézzel, nem kell mindennek tökéletesnek lennie. De ez már megint más tészta.

Előre is köszi az ötleteket! :)


2010. okt. 1. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Aaaajjjjj, engem is nagyon idegesít már...borzasztó lassú, és állandóan az én füzetemből nézi ki, hogy mi volt(de nem tudom, most olya nnehéz k.b. 2 mondatot megjegyezni? amúgy is utálom, ha néznek...), meg megkérdezi, hogy "mi volt?", aztán ha mondom rá már ilyen idegessebben, hogy "nemtudooom", akkor még ő puffog, hogy "jólvammán csak kézdeztem, nemigaz hogy nem lehet válaszolni"...
2010. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dettó. Azt hiszi, hogy ő hú de szépen ír, közben meg...áá. xD No comment. De legalább ne rángatná el a füzetemet.
2010. okt. 1. 16:26
 3/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
61%

Én elülnék mellőle. Ha kell, akkor engedélyt kell kérni rá, de mindenképp.

Nem hivatalos megoldás: 0,3mm-es "rotring" cerka, vita esetén mélyen beszalad a combizomba...

2010. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
85%
próbáld nem odaadni neki. ha erősködik,hangosan szólj rá,sak felfigyel rá valaki. ha meg nem lesz honnan másolnia,csak begyorsul kicsit
2010. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy beszóltam volna már neki, hogy már gyorsabban írna nálam is. -.-" Amúgy velem is ez van, csak éppenséggel nem a füzetem kéri el, hanem megkér, hogy csináljam neki ezt-azt. Még csak 1 hete ül mellettem, de már..áhh:@
2010. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szólj rá határozottan ha elveszi a füzetedet: " a k.rva szádat, add már vissza a füzetem te majom!" Lehet hogy durva de vki nem ért a szép szóból.

Ha nem válik be akkor ülj el onnan.

2010. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Üvöltsd le, de tényleg. Ne szépítgesd a mondandód. És ülj el mellőle, ha kérdezi miért, azt is mondd meg jól.
2010. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ismerlek téged... zala megyei vagy?
2010. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!