Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki milyen appot használ a...

Ki milyen appot használ a gyereke telefonjának ellenőrzésére? Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 14:07
1 2 3
 1/28 Rufus válasza:
25%
Az én gyermekem telefonját a Family Link nevű appal felügyelem. Hasznos mert van alvásidő napi korlát alkalmazás letiltás... Szólval én ezt ajánlom.
2022. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Semmilyet, nem vagyok egy korlátozó f*sz.

Nagyanyámék se tettek lakatok anyámék könyveire, hogy ne olvassanak és a focilabdát se zárták el...

2022. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
2-es!👍✌️
2022. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%

2-es, azért önmagában még senki nem lesz korlátozó f*sz, mert bizonyos korig felügyeli a gyereke telefonhasználatát.


Emlékszem, mikor anno 15+éve 7. osztályban bejött a számtech óra, minden gyerek a chat.hu-t nyomta, mikor nem látta a tanár, és mindenféle beteg pedig írogatott ránk, hogy küldjünk képet, találkozzunk, stb.


Na, ha mindenki felügyelné a gyereke telefonjàt, ma sem lenne ennyi pucér képet küldözgető, meg otthonról elszökő 12 éves

2022. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
70%

Remélhetőleg senki, semmilyet. Hülyeség úgy ahogy van, rontja a bizalmat a szülő-gyerek között, illetve sérti a gyerek privátszféráját.

Most vagy megbízok a gyerekben vagy nem. Pont.

2022. dec. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%

Ne haragudj, 5-ös, de egy kiskamaszban nem lehet megbízni.


Túl nagy a kortársak befolyása, sokkal nagyobb, mint a szülőké, és ha épp valami hülyeséget csinál, amit amúgy el sem tudnál róla képzelni, pl. idegenekkel felnőtt férfiakkal beszélget, akkor úgyse fogja elmondani neked, bármilyen jó kapcsolatotok van.


Tudom, erre mindenki azt mondja, hogy az ô gyereke aztán nem :D Nem verekszik, nem iszik, nem cigizik, nem beszél idegenekkel, persze. Közben meg de.

2022. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

Semmilyent.


Hiába gyerek, a magánélet megilletheti őt is.

Korlátozva van, hogy pl nappal csak akkor telefonozhat, ha kész a dolgával, este 8kor meg letesz. De ennyi.


Miért kell ellenőrizgetni?!

2022. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha olyat tesz, ami a későbbiekben ezt indokolja, akkor kellhet.
2022. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%

"Miért kell ellenőrizgetni"


Mondjuk azért, hogy ne töltsön fel Tiktokra saját magát lejárató, ciki videót, mint ahogy sok gyerek teszi, akinek tuti nem ellenőrzik a telefonját.

2022. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
Én is Family linket használok. Korlátozásra használom, napi limit, nem tölthet le akármit. Az app egyébként alkalmas ellenőrzésre is, azt a funkcióját nagyon ritkán használom, pl mikor elfelejt felhívni hogy hazament-e busszal és a telóját se veszi fel, megnézem, hazaért-e.
2022. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!