Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki milyen appot használ a...

Ki milyen appot használ a gyereke telefonjának ellenőrzésére? Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 14:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
26%

Az egyik gyerekem 18 múlt, nála nyilván semmilyet. A másik 14. Appok letöltéséhez jóváhagyás kell és látom hol van éppen (helymeghatározás).

Ez nem túl sok. Így is megtalálták, egy idegen hivogatta. Talán 12 éves lehetett. Szerencsére szólt. Amikor újra próbálkozott az apja vette fel. Ennyi elég volt hogy lekopjon.

2022. dec. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%

1. Mi a ráknak figyelni a telefont?

2. Nem bízol eléggé a gyerekedben?

3. Ha megfigyeled a gyereked telefonját, akkor inkább legyél mellette és kérd el, vagy mutassa meg, hogy mit csinál a telefonján. Be figyelgessed azt.

2022. dec. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
35%
És mi van akkor, ha nem bízik valaki eléggé a gyerekében? Nem minden gyerekben lehet megbízni, ha így lenne, nem csinálnának hülyeségeket.
2022. dec. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Sándor1230 válasza:
24%
Más világ van, mint 30-40 évvel ezelőtt volt! A gyerekek kortársai nagy befolyással vannak a gyermekre ami lehet rosz irányú is. Sok gyerekkel nem foglalkoznak, akit az internet nevel, olyan is! Féktelen, uralkodó, öntörvényű! Szóval kell a kontroll és a szigor, amit odafigyelésnek is lehet venni, mert az is. Csak meg kellnézni a felsőbb körökben micsoda szigorral és kontrollal nevelik a gyerekeket (nagyrészt), mert őket arra nevelik, hogy valakik legyenek. A köznép gyermeke bután, elvadultan is jó, mert akkor sosem jön rá, hogy milyen módon van egész életében megvezetve! 😁😁
2022. dec. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
81%

semilyennel, már elnézést, de nem sok értelme van, csak megutál téged (nem roszból mondom).

A chet.hu-ra, anotalkra stb. pedig annyit, hogy én is csináltam 12-13 évesen, de ha jól nevelted van annyi esze, hogy nem küld képet, és egyszerűen nem ad meg magáról személyes adatokat (telefon szám, lakhely stb.)

20 N

2022. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
28%

Jó, 15-ös, de érted, ez olyan, hogy mindenki azt hiszi magáról, hogy ő jól neveli a gyerekét, meg jó a viszonyuk, meg el sem tudja képzelni, a gyereke mit csinálnak a háta mögött.


Illetve, azért a nevelés önmagában szerintem kevés, nagyon nagy a társak befolyása, olyan dolgokra is rá tudják venni, amikre sosem gondolnál.


Az én férjem pl. 18 évesen beült a volán mögé kicsit ittasan és balesetet okozott, pedig normális szülei vannak, a mai napig szoros, mindentmegbeszélős kapcsolatban, de elhiheted, aznap nem hívta fel őket mégsem azzal, hogy "Anya, Janiék szeretnék, ha hazadobnám őket buli után, de nem vagyok kijózanodva, szerintetek bevállaljam?".


Csak megtette, mert ő akart lenni a jófej mások szemében és nem gondolta, hogy baj lesz.


Érted.... Persze, ez 18 éves telefonjára nem tennék semmit, de 10-12 évesére simán.

2022. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
48%
Elég beteg, undorító dolog
2022. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
15%
Mielőtt leoltanánk a kérdezőt, annyit megkérdezhetnénk, hogy hány éves a gyereke:)
2023. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 kughof45 válasza:
18%

Szia


Informatikusként a kővetkezőt tudom javasolni: [link]

Videó hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=c5zRJJbZHU4

2023. jan. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Kustany válasza:
82%
Bármit válassz is, add oda a gyereknek, hogy ő is ellenőrizni tudjon téged.
2023. jan. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!