Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt miért csinálják velem?

Ezt miért csinálják velem?

Figyelt kérdés
Most kerültem gimnáziumba, és egy nagyon jó helyre felvettek. Senki nem jár velem az előző iskolámból, így egy kicsit féltem, hogy nehéz lesz a beilleszkedés. Nem vagyok az a tipikus plázacica, inkább normálisan öltözködöm, de semmi kirívó. Korábban nagyon jól el voltam emberekkel, de ebben a suliban... Amilyen jó iskola, annyira sok itt a k*rva, akik annyira sem erőltetik meg magukat, hogy ha már kibeszélnek (nem tudom mi miatt) akkor már ne az orrom előtt tegyék. A fülem hallatára szapulnak mindennek... Csak nem tudom miért, hogyha nem is ismernek. Csak beszélgetni próbáltam velük... Nagyon rossz a környezet, és nagyon hiányzik a legjobb barátnőm, annyira szar, mert hallom vissza sorban amiket a hátam mögött mondanak. De szerintetek miért?
2010. okt. 4. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
mert más vagy, mert nem ismernek. nyilván ők korábban is ismerték már egymást. ez nem a Te hibád. ha szapulnak kérd meg őket, hogy legközelebb a szemedbe mondják, ha bajuk van veled, vagy kérdezzenek rá, hogy miért tetted azt amit. ne hagyd magad, mert rád szállnak és kicsinálnak. de ne légy velük ellenséges, mosolyogj rájuk még ha gondolatban melegebb helyre küldenéd is őket.
2010. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny fejed,nem kellemes hallgatni ha valaki eppen teged alaz,vagj vissza nekik es amikor eppen rolad megy a pletyo,hivd fel a baratnodet es kezd el jo hangosan mondani hogy tetszik az uj suli csak van nehany uressfeju kurv@ akit zavar hogy tobbet tudsz naluk es valoszinu aznap meg nem kaptak F@szt sem ezert nem talatak mast csak teged piszkalnak de teged amugy nem zavar csak azt sajnalod hogy ilyen idiotak:)Szerintem egy idore kivonjak magukat a forgalombol:)sok sikert:)
2010. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó szegény csaj... Én totál átérzem a feszültségedet. Én is jártam így annak idején a középsuliban. Tele volt az osztály rajzolt szemöldökű, piercinges lányokkal,akiknek kockás miniszoknyájukból épp nem lóg ki a segge.Engem meg is fenyegetett egy ,,leányzó" hogy suli után -megcibál,de nagyon- csak mert nem voltam olyan buta,miniszoknyás,állandóan nyalókázó kisbaba,mint ő. Mindíg megkörnyékezett,lehettünk az udvaron a folyosón,az osztály teremben. Mások előtt eltűrtem és úgy csináltam mintha nem lenne fülem. De egyszer egyedül találtam a klotyóban/nem tudom hogy sikerült,mikor állandóan díszkisérettel járkált/,de akkor elmondtam neki,hogy mennyire undorító szargalacsin és megcibálhat pénteken az állomásfelémenet az utcán,de a suliban semmiképp nem balhézok. Ott akart hagyni a wc-én,de az ajtó elé álltam. Láttam rajta mennyire betojt,mert egyedül van. Tudom az hogy ezt leírtam neked semmivel nem lesz jobb,de cserkésszd be Te is az egyik ilyen vezérk.rvát! Veled hasonló izlésűek nincsenek az osztályodban?
2010. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, nálam is ez helyzet.. :P Külföldön tanulok, és tesin mikor öltöztünk át egy 83kilós csaj hangosan ledagadtoz engem az 57 kilómmal xD azt hiszi egy kukkot nem tudok németül. órán odamentem hozzá és az anyanyelvén csipkéztem ki az önbizalmát :P tehát neked még egyszerűbb lenne mert itthon vagy. mond meg neki a véleményedet!
2010. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!