Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy ne unatkoz...

Mit csináljak, hogy ne unatkozzak? Senki nem akar velem lógni.

Figyelt kérdés

Most nyolcadikos vagyok és az osztály egy része utál, mert alacsony vagyok és nem k_rválkodok. A többiek meg egyszerűen nem vesznek észre. Szünetben senki nem jön oda hozzám. Ez nekem nagyon rosszul esik. Nem vagyok elég partyarc vagy unalmas vagyok?Vagy mi a baj velem?

Most is próbáltuk a ballagást és mindenki engem csesztet. Dobáltak faággal, már a könnyem is kifolyt.

Most elkezdtem leendő osztálytársakat keresni. Hajlandóan beszélni velem, de ha nem kérdezősködök, akkor nem írnak. Mintha nem szívesen írogatnának.

Most is beszéltem egy lánnyal és aztán írja, hogy bocs, most mennem kell,mert megyünk el a csajokkal.

Ettől most olyan szomorú vagyok, mert nekem nincsenek barátnőim és nem akarnak engem egyáltalán elhívni sehova.Mit csináljak?

14/L


2011. jún. 2. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az új suliba biztos lesznek barátaid! amúgy meg attól ne parázz hogy nem írnak rád, nem mindenki beszédes neten! csak ne sugározd kifelé, hogy te vagy a lny akit mindneki utál, és rossz vagy csúnya mert akkor én se barátkoznék veled. mosoylgoj légy magabiztos.
2011. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is nagyon remélem, hogy lesznek barátaim..Igazából akik csúfoltak, azok elmennek falusi szakiskolákba én meg elmegyek egy városi elég jó szakközépbe.

Miről írjak nekik, hogy érdeklődjenek irántam?

2011. jún. 2. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd rá magad senkire, minneki utálja, ha valami vadidegen egyfolytában csak beszélgetni akar.

Majd az új suliban legyél kedves mindenkihez, ne akarj egyfolytában rajtuk lógni, ne dumálj egyfolytában, főleg ne hülyeségeket, csak legyél érdeklődő és nyitott. Normális helyen tuti beválik.

2011. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, csak nehéz egyedül.Én igényelném más társaságát, de úgy látszik más nem az enyémet.
2011. jún. 2. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos fogsz találni barátokat az új helyen. Az írásmódod alapján nem vagy te buta lány, biztos lesz valaki aki szimpi lesz.
2011. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én ismerkednék :D


18f XD de téll

2011. jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.

Kiközösítettek,mert nem megyek a kínaiba velük vásárolni,mert nincs kint a .....mindenem,mert rendes ruhákba járok,mert átlagos vagyok.

Alig várom,hogy leballagjak.Ezen kívül kihasználnak és a szemembe hazudnak.Mindegy hosszú:D

Ha elkerülsz hidd el másabb lesz:) Én alig várom h. leballagjak.szintén 14/L

Ajánlom,hogy próbálj neten barátkozni és légy nyitott.

2011. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 5. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!