Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire szólsz bele 12 éves...

Mennyire szólsz bele 12 éves gyereked öltözködési szokásaiba?

Figyelt kérdés
Azt vesz fel, amit akar? Vagy ha neked nem tetszik egy ruhadarab, akkor nem is veszed meg neki?
2023. febr. 9. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos keretek között azt vesz fel amit akar. Ami végképp nem tetszik azt természetesen nem veszem meg neki.
2023. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán. Ha valami tényleg szörnyűt akarnának velem vetetni, mondjuk horogkeresztes pólót, azt nem venném meg, de az ilyen extremitásokat leszámítva nem szólok bele.

Inkább az a gond, hogy rettentően alulöltöznek, mínuszokban sem akarnak kabátot venni, ezt nem nagyon hagyom.

2023. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes ikreim vannak, a fiamnak teljesen mindegy, amit veszek neki, mai napig felveszi, nem érdekli. A lányom meg 3 éves kora óta úgy öltözik, ahogy akar.
2023. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Én veszem a ruháit...
2023. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
13 éves lány, magának veszi a ruháit. Sose szóltam bele, és nem is öltözködik extrémen.
2023. febr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andi80018 ***** válasza:
87%
11 múlt a fiam, és egyáltalán nem érdekli, mi van rajta. :-D Ruháit kikészítem reggel, és felveszi, ennyi. Az iskolában nem lehet semmi kirívót amúgy sem felvenni, pl szakadt farmer. Ott sincs az üzletben, amikor megveszem a ruháit. :-)
2023. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Amíg azzal nem sért meg másokat, vagy az iskolai szabályzatot, nem nagyon érdekel.
2023. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ, hova megy.


a 8. kerületben nem biztos, hogy elengedném egyedül feltűnő, drága ruhákban.

2023. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
12 éves a fiam, cipőn, zoknin, boxeralsón kívül nem nagyon kell vennem neki (hálistennek kapunk), semmire nem húzza a száját. Neki mindegy. Mondjuk jó cuccokat kap. Néha szeretne 1-1 "különleges" pulcsit, pólót, sapkát akármit, azt megkapja. Ha szélsőséges dologgal állna elő, nem valószínű, hogy megvenném. Van egy határ :D
2023. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg normálisan öltözködik, tőlem azt vesz fel, amit akar. Én veszem a ruháit, szóval alapból elég kicsi az esély hogy valami olyat vesz föl, ami ellen komoly kifogásom lenne.
2023. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!