Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd 8-9 éves gyerekednek,...

Engednéd 8-9 éves gyerekednek, hogy megnézze a Wednesdayt?

Figyelt kérdés
Szerintem nem neki való, de az osztályában mindenki meg van érte bolondulva és egyedül ő van lemaradva. Meg rengeteg hasonló film, sorozat van amit nem engedtem még, de a korosztálya már rég látta (pl stranger things, trónok harca stb). Nem tudom, velem van a baj, legyek inkább engedékenyebb? Ijesztőnek és durvának érzem.
2023. febr. 10. 18:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
75%

Lányom ennél durvább filmeket is látott már.

Nem lesz tőle semmi baja.

2023. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Egyébként is szar.

Azokról a szülőkről is megvan a véleményem, akik trónok harcát engednek a gyereknek. Felnőttként is hányás, még úgy is hogy alapvetően bírom az undorító képi anyagot, de ez a legalja.

A Stranger jó, de nem ekkorának.

2023. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
48%
Trónok harca? Telibe mennek benne a szexjelenetek. Simán büntetném a szülőket, ha engedik.
2023. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
63%
Igen
2023. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
81%

Hát a Wednesday-t pont igen, láttuk 😅 Nekünk tetszett,és várjuk a következő évadot.. Amiket felsoroltál, azokat nem. Kizárt..

A Stranger things-et ne vegyük egy kalap alá, ég és föld. ( Imádjuk,fèrjemmel szintén várjuk a következő évadot )


Most ezzel tuti egyedül leszek itt 😅💪 De nekünk tényleg tök bejött.

2023. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%

szerintem a wednesdayben semmi olyan nincs amit ne láthatna, de szülőként neked van jogod eldönteni, mit láthat a gyereked,viszont én becsülöm, hogy figyelembe veszed azt, hogy emiatt "lemarad" a társaitól, én megértem, hogy nehéz, nekem is sokmindent nem engedtek a szüleim, amit mindenki másnak lehetett, és utólag is úgy gondolom, hogy jobb lett volna ha nem ennyire szigorúak, mert több barátom lett volna, jobban be tudtam volna illeszkedni (és itt most nem a cigizésre vagy az alkoholra gondolok, hanem alapvető internethozzáférésem sem volt, pl netflixezni én sem tudtam, vagy facebookon a kapcsolatot tartani velük, de még egy házibuliba sem voltam soha elengedve)


és mi lenne ha együtt néznétek meg? vagy nézd meg te külön és úgy döntsd el, hogy sok lenne e neki

2023. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

Sem a gyerekek, sem a szülők és sem senki szerint se nagy szám ilyen szempontból az a sorozat.

A legtöbb országban pl hivatalosan is csak 12 karikás, ami azért eléggé felfele kerekített, hogy senki se köthessen bele. Egy TV2 híradó durvább...


[link]

[link]


Ha meg mégis félne attól a nagy szemű szörnytől, én már tudom, hol kaphatok koncept artokat s világos képeket róla.

2023. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
24%
A leghelyesebb válasz,állj be a sorba a gyerek had lessen mindenféle cart! Mondjuk ha nem vagy igénytelen szülő valóban nehéz helyzetben vagy a mai világban!Mert akkor te még használod az agyad és tudod hogy egy sorozat nem fontos és nem attól lesz menő valaki ha ilyen baromságokat néz.
2023. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Értem, hát haladnom kell a korral. Megvan az esti program.
2023. febr. 10. 20:11
 10/45 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2023. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!