Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálok ha. Nem tudok...

Mit csinálok ha. Nem tudok táncolni? :-D

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt a kérdést már százszor is feltették és százan válaszoltak már azzal, hogy " az úgy fog jönni " meg " lesd el a többiektől ". De a valóságban ez vagy összejön vagy nem és ha nem jön össze akkor az nagyobb égés, mintha el se mentél volna a diszkóba.

Szóval valami más ötleteket várok, mivel hamarosan buli buli hátán lesz és mind diszkóban lesznek én pedig segitségre szorulnék tánc szempontjából....mit javasolnátok ? 16/L vagyok egyébként, hát lehet szégyen, de eddig még nem táncoltam diszkóban :-D


2010. okt. 6. 15:16
 1/10 anonim válasza:
Nem kell "táncolni". :D Ha olyan zene van ,hogy gyorsabb,pörgősebb,a ritmusra rázd a testedet,esetleg ugrálj egy kicsit.:) ez kicsit gyogyósnak tűnik tudom ,de egyáltalán nem olyan.;] ja és a kezedet nyújtsd a fejed fölé {ne teljesen egyenesen mert az egy kicsit cikii :'"D] hanem könyökben behajlítva..az ujjaidat tartsd lazán.Így kb.akkor jó táncolni amikor már beindult a buli,meg felengedett..de ezek olyan dolgok,hogy átlagos,gyors,prögős diszkózenére lehet nagyobb társaságban így táncolni..mmintpersze nincs megtiltva egyébként se csak érted.:DDDD de attól függ,hogy/hol táncol a te társaságod,mert ha nagyon máshogy,tényleg megrpbóálhatsz egy-két dolgot ellesni tőlük...=) remélem,segítettem.^^
2010. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem szégyen, én 33/N vagyok és még sohasem táncoltam diszkóban. :o)


Nos, kikkel mész? Barátnőid nem adnak egy két leckét?

Esetleg "tánciskola"? (Már ha van ilyen irányzat)

Vagy nézd youtube-on hogy hogy "rázzák" és tükör előtt próbáld leutánozni?

Más ötletem nincs.

2010. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a discoban nincs az a kifejezett tánc...csak rázzák magukat.Amúgy én úgy tapasztaltam meg,hogy miután ittam és jókedvem lett,akkor magamtól elkezdek mozogni,csak így a zenére...aztán ha kicsit többet ittam mint kéne akkor meg inkább ülök,vagy valakivel elvagyok :d
2010. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A youtube jó ötlet, a barátok már nem annyira, utálom bevallani, hogy nem tudok valamit


Az italt nem tartom épp megoldásnak, kicsit undoritónak tartanám, ha az italtól függne, hogy hogyan teljesitek valamiben. De azért köszi a választ !


Első......kicsit dezoláns amit mondtál. Ha a diszkótánc tényleg kézemelésből és rázásból áll akkor azt hiszem nem leszek egy gyakori vendég a táncparketten....bár pasikat még mindig jól lehet akasztani ! :-D

2010. okt. 6. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:
én kb fél éve járok és az elején én is úgy voltam vele hogy már minden barátom járt stbstb én meg azért nem mentem el mert hogy úgyse fogok táncolni.háát aztán elmentem és nem bántam meg:D szerintem tényleg ez úgy jön magától majd ott.az a jó ha sokan vannak és akkor "benyomultok" valakik közé xD de amúgy tényleg tuti h majd ott jön magától a jó zenékre:D de egy kicsi pia tuti nagyot dobta rajtad:D mert én is ittam előtte bár nem sokat:$:D
2010. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom..:D Ez adottság. Van barátnőm aki utál és van aki imád. Én imádok..Amikor lehet és van akivel. 6 évet táncoltam..Modern táncot..és amiutáán megszunt páran folytattuk. és máig anapig is ha kedvet kapunk..es valami buli van..főleg tánc versenyeken.
2010. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi az a "dezoláns"? Nem vagyok már mai csirke, de felcsigáztál! :o)
2010. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Első vagyok.

Hmm, bocsi, ha most elvettem a kedvedet, de ahol én eddig megfordultam,mindenhol ez a bevett szokás, mindenki így táncol.Persze, nem kötelező, de én csak ezt a fajtát láttam,ezért is ajánlottam ezt...Azért remélem, segítettem valamennyit. :$

2010. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csak rázd a tested:D tekerd a csipőd...a tükör elött gyakorolj...........16/L
2010. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha először mész akkor esetleg ülj le ne egyből szaladj táncolni.. rá kell érezned magára a hangulatra is..mert ha az nincs akkor az egész olyan erőltetett lesz..van mikor nekem se megy rögtön, át kell állítódnom arra a zenére, az emberekre, és aztán az a lényeg hogy te jól érezd magad, és ha te jól érzed magad akkor fogsz tudni táncolni is, nem olyan nagy dolog mint amilyennek gondolod:) ez olyan mint az első csók..mindenki fél tőle, aztán rájönnek hogy nem is vészes és mindenki megtudja csinálni..A tánc is ilyen..elsőre fura de aztán minél többet mész annál egyszerűbb lesz feloldódnod is, és ne azon parázz hogy "jaj nem fog menni, meg hogy kinéznek stb.."

17/L

2010. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!