Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért zavarja a nagyobbakat,...

Miért zavarja a nagyobbakat, felnőtteket az, ha valakinek 13-14 éves korában már barátja van?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. 13/L
2010. okt. 6. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Én sem nagyon értem :S Szerencsére én anyukámmal már megbeszéltem, őt nem zavarná. Nem értem ezeket a szülőket, egyik osztálytársam is szép lány, járt egy fiúval és a lány apja másnap leüvöltötte a fiú fejét ˇ-ˇ ez van, féltenek minket :P


13/L

2010. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert féltik a gyereküket. Ennyi. Manapság már sajnos nem ritka, hogy már ennyi idős korban elkezdik a szexet, aztán a tapasztalanságuk 9 hónap múlva felsír... Ettől félt téged is anyád (gondolom a te problémádról szól a kérdés).
2010. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Az úgy nem igaz, hogy zavarja őket. Csak furcsa. Hisz még annyira az elején vagy mindennek. Meg attól is függ, hogy mit csináltok a barátoddal, amikor együtt vagytok. Mert, ha csak beszélgetek, vagy fogjátok egymás kezét, vagy elcsattan egy-egy titkos csók, azzal nincs semmi gond. A zavaró, ha a nyílt utcán ki sem látszotok egymás szájából. Ez minden korosztálynál visszatetsző.


De ez csak nagy vonalakban. Miért gondolod, hogy zavarja a "felnőtteket"?

28 éves

2010. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ja neeem:) Nem rólam van szó:D

Csak sok válaszban olvastam..,mármint a válaszokban...,,minek neked barát..inkabb tanulj stbstb..ha valami ilyen téma van a gyk-n..

Tehát az itteni válaszolokra értem:D

2010. okt. 6. 18:30
 5/21 A kérdező kommentje:

és le is k*rvaznak minket.Nem azokat akik már 13 évesen...

amúgy barátom nincs is most:D

2010. okt. 6. 18:31
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Mert 13-14 évesen még kislány az ember. Testileg már nem, de lelkileg, szellemileg igen. Majd emlékezz évek múlva a kérdésedre, és megadod magadnak a választ.
2010. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem akarja hogy 14 évesen anya legyél.
2010. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nemis akarok:))

Amugy en nem anyara irtam:)) Hanem a válaszolokra...

2010. okt. 6. 18:49
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

Tudod, azért zavarja ez a felnőtteket, mert ők tisztában vannak azzal, hogy egy 13-14 éves még GYEREK!...


Persze, a 13-14 évesek ezt sosem így gondolják, őszerintük ők már "nagyok", komolyan gondolkoznak, elég érettek a szexre, stb...

Aztán majd 10-15 év múlva megértik, miről beszéltek akkoriban a "gonosz" felnőttek, és ők is félteni-óvni fogják a 13-14 éves kislányaikat...


Az én lányom, amikor 13-14 éves volt, értetlenül nézte az osztálytársait és itthon mesélgette elszörnyedve, melyik mennyire kifestve járkál, kikérik maguknak, hogy ők már nem gyerekek, fiúznak, buliznak, cigiznek, isznak...

A lányom meg azt mondta : "Én meg örülök, hogy gyerek vagyok és szeretnék minél tovább gyerek maradni!... Ők miért akarnak ennyire gyorsan felnőttekké válni?!"...

2010. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem meg volt pasim, és kidobtam. Ennyi. Barátnőm is jár egy gyerekkel és a fiú kérdezte, hogy lefekszenek-e (12 évesek voltak) Képzeljétek el, hogy a csaj nem ment bele. Nekem meg most tetszik egy nagyon helyes srác, akinél sztem van esélyem ^^ Am én kérdeztem anyától, és ő azt mondta, hogy én dolgom. Festeni is festem magam. Nuku bajom tőle xĐ A felnőttek meg csak aggódósak, már azért stresszelnek, ha a kicsi lányuk busszal megy haza. Ők márcsak ilyenek.
2010. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!