Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korban szükséges...

Hány éves korban szükséges megtenni a szexuális felvilágosítást? Eleve szükséges?

Figyelt kérdés
Rengeteg fiatal akár baráti társaságban vagy interneten tudomást szerezz a felnőtt filmekről. Akár 10-én évesen is. Szülők ti beszéltek erről, veletek anno szüleitek beszéltek ? (Orgazmus,maszturbálás,aktus)

2023. ápr. 26. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan mindig a korának megfelelően.
2023. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem lehet elég korán kezdeni. Ez nem életprogram, ugyanúgy kell kezelni, mint az egyéb szükségleteket. Evés, ivás, stb. Akkor nem maradnak le a gyerekek, mindig tudni fogják amit tudni akarnak.

F/63

2023. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Senior Séf ***** válasza:
21%
Hatéves voltam, amikor egy késő éjszaka nagyon megfájdult a fülem, és benyitottam a szüleimhez, ahol éppen ment a műsor. Apám kijött hozzám, és rögtönzött felvilágosítást tartott. Nem volt káromra az elmúlt 60évben.
2023. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Amikor engem világositottak fel a szüleim olyan 11éves lehettem.
2023. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!