Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan NE legyek mártíranya?

Hogyan NE legyek mártíranya?

Figyelt kérdés

Ha túl későn ébredtem rá, hogy rosszul neveltem a gyerekeket. Azaz nem önállóak, nincsenek hozzászoktatva ahhoz hogy házimunkában részt vegyenek, nem volt fokozatos elvárás rajtuk. Kimerültem és ráébredtem a nagyon rossz helyzetre.

Aki esetleg átment hasonló helyzeten, vagy jó érzéke van a témához, kérem írja le a tanácsait. 15-17 éves gyerekekről van szó



2023. ápr. 26. 16:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%

Jajj mert egy tini pont most kezd el majd mosogatni 17 évesen ha leül velük beszélgetni az anya.

De próba szerencse.Sok sikert

2023. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es, szerinted az anyad nem farad el a munkaban? Mibol fizetitek a szamlakat? Ha ennyire semmi az a munka, akkor akar fel is mondhat, majd lesz ideje utanad mosogatni, nem muszaj enni, megruhat venni ugyebar.
2023. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
18%
11-es, igen, muszáj lesz neki, mert ha az anyja nem mosogat el, akkor egy idő után nem lesz tiszta tányér. Képzeld, az enyémek segítenek, ha megkérem őket.
2023. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Jó hangulatban is meg lehet tanítani őket ezekre, nem kell feltétlenül veszekedve. Beraktok egy jó zenét, és csináljátok együtt.
2023. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, az miért 0 %, ha leírom, hogy az én kamasz gyerekeim segítenek nekem? Biztos én vagyok az UFO, de én elmagyaráztam a gyerekeimnek, hogy ebben a háztartásban négy ember lakik, eszik, csinál koszt és rendetlenséget. Mégis miből gondolják, hogy egyetlen embernek a dolga összetakarítani?

A fiam minden este főz magának vacsorát. 13 éves. Elég sok mindent meg tud főzni. Sokszor ő főz nekem is. A lányom most, porszívóz, tereget, bepakol a mosogatógépbe. Nem értem, hogy mi ebben a kunszt. Normális, érző emberek, akik felfogják, hogy az anyjuknak is 24 órából áll egy nap.

2023. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

7es, te is egy lusta kamasz vagy, ez fix.


Miért, szerinted anyuka nem fárad el a napi 8 óra melóban? Csak a kamasz abban, hogy tanulnia kell... Nagyon vicces.

2023. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!