Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem bírok a kamasz fiammal.....

Nem bírok a kamasz fiammal.. Ti ,h kezelítek,kezeltètek?

Figyelt kérdés
12 èves gyerekről van szó. Nem akar tanulni,vissza beszél. Mióta felsős lett azóta változott meg. Kèt tantàrgyból àll 2 -re. Annyit kértünk tőle,h javítsa ki. De nem kèszül az óràkra. Hàzifeladatot összecsapja tele hibákkal. Büntetés is van ,telefon elvétel nem mehet a haverokhoz. Tegnap megszegte,elment szó nèlkül. Hazaèrt ès mèg ö volt meg sértődve . Kapott egy pofont. Türelmes vagyok ,de tegnap elfogyott. Nagyon sokszor beszélgetek vele, meg èrti ,de minden csoda 3-rom napig tart . Annyit mondott,h nem menő tanulni. Nem tudom,h mitèvő legyek.
2023. máj. 22. 07:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen voltam gyerekként (nő vagyok). Alsóba jeles voltam, 5be voltak 3asok is 6.ba rengeteg 3as, 7től pedig kb. minden 2es volt. De nem voltak olyan céljaim amihez jól kell tanulni.
2023. máj. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!