Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lànyom időnkènt...

15 éves lànyom időnkènt meglop bennünket.Pénzt vesz ki a fiókból. Nem ismeri be tetteit. Hogyan leplezzem le?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 22:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

En sem lennék 100%ra biztos, ha nem csak ketten fértek hozzá.


Nekem nevelőapám játszotta ezt egész gyerekkoromban. A fiókba volt a bukszája, abban a pénz.

Kb havi 1x eljátszotta, hogy valaki meglopja.

Volt, hogy az egész szobám felforgatta mire hazaértem, mert tuti én voltam.


Aztan mindig kiderült, hogy rosszul emlékezett, ő vett ki belőle csak elfelejtette.

2023. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg ne nekiugorjatok erővel, hanem azt magyarázzátok el neki, hogy a lopás nem a jó út. Tudja magától, hogyha pénz kéne kérjen és ne csak elvegye.
2023. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
elgondolkodnék rajta, mért érzi szükségét, hogy ne legyen őszinte velem.
2023. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

Tökmindegy, ha lopni akar, mert becsípődött nála a dolog, bizony lopni fog, és ezer elbeszélgetés sem használ.


Tegyétek olyan helyre a pénzt, ahonnan nem veheti ki, pl . zárható szekrény.

2023. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Caterina77 válasza:
67%

Tegyél a pénz mellé elszámolást, mindig az utolsó dátummal a kasszában lévő összeget, ez a lap legyen felül. Ezen vezess mindig pénzmozgást dátummal, plusz, mínusz, egyenleg. Ha hozzányúl, látni fogja, hogy neked legközelebb rögtön fel fog tűnni,hogy nem az volt a kasszában lévő végösszeg. Ezután szembesítsd, hogy rajtad kívül valaki belenyúlt.

Valószínűleg nem buta lány

2023. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Szórd be a tárcát hintó porral. Olyan lesz a keze.
2023. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért tartod ott a pénzt, ahol megtalálja? Tartsd számlán, vagy rejtsd el még jobban.
2023. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17%

17. Ahaaa, szóval nehogy véletlenül megbüntessék a hülyegyereket 2 pofonnal, hanem még ők alkalmazkodjanak hozzá.


Milyen jó ez a liberális felelőtlen nevelés..

2023. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Azt hiszi a gyerek nem is tudod ha eltűnnek a pènzek ,mert van neked sok.

Rakd el a tárcád olyan helyre ahol nem tud hozzáfèrni.



Ajánlj fel valami házkörüli munkát hètköznap amièrt adnál neki valami használható pènzt.


Az a baj ha úgy buktatod le mint itt a sok gyökèr tanácsolja ,abból semmi jó nem születik, csak eltávolodás.

Gyereknek ez úgy jön le ,neked sok pènzed van neki semmi ,de közbe meg azt prèdikálod mindent meg kell osztani.

Nem csak az a lènyeg ne merjen lopni. Az is a lènyeg hogy ne akarjon lopkodni.


Az a baj hiába gyerek előbb utóbb szüksège lesz a pènzre.

Ne hagyd hogy rászokjon a lopkodásra. Az a baj ha nem tudja hogy lehet pènzt keresni akkor meg beláthatatlan következmènyei lesznek. Mennek lopkodni a boltokba meg stb.

Nehèz ügy ez.

nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!