Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Manapság a kamaszlányok miért...

Manapság a kamaszlányok miért járkálnak szinta meztelenül az utcán? A szüleik miért vesznek nemik ilyen ruhákat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 14:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
40 felett járok, nem emlékszem, hogy több ruha lett volna rajtunk a 90-es években. Ha nem tetszik, ne nézz oda, de nekem úgy tűnik a kérdező mást se csinál, csak a fiatalokat bámulja.
2023. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%
Lol, már 20 éve is így öltöztünk :D, sőt, ezelőtt is.
2023. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként neked nincs életed, hogy a kamaszokat bámulod?


Nekem is tetszenek a magas izmos férfiak, mégsem csorgatom a nyálamat, csak love odanézek és konstatálom hogy szexi.

2023. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk ne bamuld a tiniket....
2023. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
3%
A kérdés kiírója egy sorosista, lbtqs majom!
2023. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
17%

25. Nem nem, rossz csapatban játszol.


Pont, hogy akik engedik a tinilányoknak ezeket a ruhákat, azok a sorosista LMBT2IQ-s majmok.

2023. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
18%

Sajnos a legtöbb kamasz ilyen. Nem hiszem, hogy szinte bárki különb lett volna. Szerintem az a ciki aki 30cas 40enes éveiben is ilyeneket hord, mert nincs tisztában önmagával, és azzal, hogy nem járatjuk le magunkat. Akinek nincs önkritikája.

Megértem amit írsz, de ezen szerintem kb mindenk lány átesik. Azután megkomolyodik jó esetben.

2023. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
93%

Haha


A 80as évek 2. felében a csajok olyan lenge ruhákban voltak, hogy bugyi, cici mindenük kilógott.


Persze akkoriban a strandon meg monokiniztek, úgy hogy mindegy volt hogy a trikóból meg kikandikál a bimbó :DDD

2023. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
76%

Csak azt lehet mutatni ami van.

Sok küzdelem jól kinézni egy nőnek.

Ha hiszi az átlag ember, ha nem.

Rengeteg edzés, fogyókúra.

És még lehetne sorolni.

Nyílván a 150kg- os Gizi néni aki zsíros ételeket fogyaszt és olyan mint egy szét folyt ürülék ezt elítéli.

De szeretne ő úgy kinézni.

2023. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
24%

29. ,, Sok küzdelem jól kinézni egy nőnek."


Akárcsak egy férfinak. Sőt, nálunk nem is elég annyi, hogy edzünk, és diétázunk, mert fogyni a hülye is tud. De közben izmot építeni, tömeget növelni, vagy szálkásodni, na az az igazán nehéz.


Mégis érdekes, hogy a férfiak nem mutogatják magukat az utcán meztelenül, mint a libsi nők.

2023. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!