Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Manapság a kamaszlányok miért...

Manapság a kamaszlányok miért járkálnak szinta meztelenül az utcán? A szüleik miért vesznek nemik ilyen ruhákat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 14:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
Milyen ruhákat?
2023. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Amiből kilóg az egész fenekük, mellük, hasuk.
2023. aug. 9. 14:38
 3/37 anonim ***** válasza:
71%
Láttad volna miket hordtunk a kilencvenes években! Minden lánynak kilógott a segge, meg a tangája a csipőnadrágból. Most meg mellig érő nadrágban járnak, se nem szexi, se nem lóg ki semmijük.
2023. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%

30 éve is ugyanígy mászkált egy réteg. Azoknak se vót annyuk. :)

Az én kamaszom konzervatívabban öltözik nálam egyelőre.

2023. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Általában nem a szülők veszik. És gyakran nem is engedik. Rengeteg gyerek elmegy otthonról, majd valahol átöltözik. Láttam már meki mosdóban öltözködő és sminkelő kislányokat. Szerintem bárhol megoldják, ha akarják és szülő nem is tud róla.
2023. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
#5 Igen, emlékszem, ezt mi is csináltuk anno...
2023. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
83%
Ettol ugy erzik menok es jobban tudnak fiuzni. ;-)
2023. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

Nem biztos,hogy látja a szülő mit vesz fel.

Az unkahugom dicsekedett múltkor,hogy ő megoldja a suli wc-jében.

Mivel ruhát nem a szüleivel veszi hanem rendeli,így nem látják.

Olyan sunyi,hogy már magának is mos,nehogy kiszúrja az anyja,hogy 3 számmal kisebb ruhákban jár.

2023. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%

Ajjaj, te hol voltál a 2000-es évek elején?


A csípő nadrágból kilógott a bugyi, ha lehajoltunk az egész fenekünk. Télen is kint volt a derekunk, mert ciki volt a hosszú felső. A háromszög alakú fürdőruhákból buggyant ki ittis-ottis minden.


Ehhez képest a mai kamaszok egész konzervatívan öltözködnek.

(A szüleik valamikor a 90-es években lehettek kamaszok, ők se hordtak már kombinét...)

2023. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
39%

Én 2008-ban voltam 14 éves. Sem általános suliban, sem utána gimiben nem járt senki fenék és mellvillantós ruhákban. Pedig nem egy jó hírű gimibe jártam, úgyhogy hagyjuk ezt a ,,2000-res években mindenki így öltözött ", mert baromi nagy általánosítás és nem igaz.

A legtöbb ilyen lány , aki így öltözik fel, hogy konkrétan kint van a feneke a ruhából, többnek érzi magát, mert utána fordulnak a primitív férfiak, de aztán ő kikéri magának, hogy ő nem olyan lány. Ízlésesen is lehet vonzó és szexi valaki, nemcsak ilyen közönségesen.

2023. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!