Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szeretsz legjobban a...

Mit szeretsz legjobban a karácsonyban, karácsonyi időszakban (december)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a karácsonyt. :)
2010. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azt, ahogy a lányom rácsodálkozik fára és hogy a párom itthon van. Ezt a legjobban, mert amúgy 9 előtt ritkán ér haza. ;-/
2010. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
a hangulatot,mikor sétálok a városban és mindenhol látom a karácsonyi készülődést,meg szeretek kint lenni mikor esik a hó,olyan szép :) és imádom a családommal együtt tölteni az ünnepeket
2010. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A születésnapomat. :D Karácsony előtt egy nappal van. :P
2010. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én is a hangulatát imádom:)

Ahogy benne van a levegőben az izgatott várakozás, az ünnep előtti készülődés:)

Azt is imádom, amikor már becsomagoltam az ajándékokat:)

És már kiváncsian várom mit szól a fiam a fához tavaly (5 hónapos volt) nem igazán érdekelte:DD

2010. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Számomra a karácsony a legszebb ünnep.Van egy számomra különleges varázsa.

Kiskoromban mindig mikulásos mesét néztünk mikulás tájékán és az oviba,alsó tagozatba mindig jött hozzánk mikulás.Anyum mesélte,hogy először nagyon féltem a mikulástól és sírtam,de utána már büszkén meséltem,hogy mit mondott nekem a mikulás.Szóval nagyon sok ilyen kis apró emlék él bennem,amik még inkább kedvessé teszik ezt az ünnepet.

Ilyenkor nyugodtabbak,békésebbek az emberek.A város fel van díszítve,a főtéren vásár van és karácsonyi zene.

Az otthoni készülődést imádom.Ilyenkor még a nagytakarítás is jól esik.


Régebben a szentestét vártam a legjobban.A közös vacsora,halk karácsonyi zene,ajándékozás...Mindig azt vártam,mikor bonthatom ki az ajándékokat.Most már azért várom,mert kíváncsi vagyok sikerült-e olyan ajándékot vennem mindenkinek,aminek nagyon örül.


Aztán jönnek a rokonok.Ezt is imádom.Amikor végre hosszú idő után összeül a család és beszélgetünk,megajándékozzuk egymást.

Ilyenkor minden olyan szép.Béke van és szeretet:)

Ez a legfontosabb!

15/L

2010. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

az egészet.:D

de megpróbálom leírni.:)[lehet,hogy kicsit érthetetlen lesz,meg összevissza.:D]

szóval szerintem a karácsonynak van valami varázsa.szerintem akkor tényleg történik valami,mert egy csomó ember képes napokat lófrálni csakhogy ajándékot vegyen.és van valami gyönyörű érzésem amikor kimegyek az utcára karácsony tájékán.:) pl.a vörösmarty térnek is van egy varázsa.a kolbász,a kürtös kalács,forró tea illata,akkor a brit nagykövetség felöli oldalon szokott lenni egy színpad és ott előadások... azok is olyat tudnak dobni a hangulaton...és egyzserűen leírni sem tudom mennyire jó érzés karácsonykor az emberek között lenni...persze vannak akkor is gonosz rosszíindulatú emberek,de valahogy ezt mégis ellen súlyozza ez az érzés:)

jajj.nem tudom én ezt leírni.:S annyira kimondhatatlanul szeretem a karácsonyi feelinget.:))

13/L

2010. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen,igen a hangulat.Az mindent visz.

A legjobb,mikor esténként a sétálóutca gyönyörű szépen kivan világítva,és még a sötétben is rengeteg ember lófrál ajándékok után kajtatva.A jellegzetes karácsonyi illat bejárja az utcákat,a házakat...mindenhol ott van.Mindenkit eláraszt,az a jól ismert nyugodt izgatottság....a jellemző hangulat.De mi sem szebb a fehér karácsonynál.:)

Amúgy én imádok bevásárolni..csak mostanában sajnos mindennek az árát kell nézni,így nem annyira élvezetes.

Pedig annyira szeretném anyunak megvenni amire vágyik...ha lenne miből :)

14/L

2010. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
semmit.:\
2010. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Amikor bulizhatok a bnőimmel xĐ
2010. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!