Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14éves lánynak mennyi sminket...

14éves lánynak mennyi sminket engednétek?

Figyelt kérdés
Lányom ősszel tölti a 14et és szeretne többet sminkelni, suliban is. Elmondása szerint a többi lány is sminkelt már.

2023. aug. 15. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Szempillaspiral, valami visszafogott színű szemhéj púder, esetleg vékony tusvonal, szajfeny
2023. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
95%
Én szempillaspirált használtam és a szemöldökömet erősítettem meg kicsit
2023. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Hétköznapra szőlőzsír, esetleg természetes árnyalatok, ápoló krémek, korrektor. Buliba ami csak lemosható.
2023. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Amennyit akar.Jó,iskolába azért ne úgy menjen,mint egy cirkuszi bohóc.
2023. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó vagyok.És tanuljon meg sminkelni.Teljesen mindegy mennyi festék van rajta,ha nem tudja használni.
2023. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Szájfény, szempillaspirál, valami szolidabb szemceruza (nem az a fekete gyászkeret, amit én toltam tiniként, RIP összes akkori fotó). Meg nekem pl a korrektor segített kevésbé hülyén érezni magam a bőrhibáimmal.

Tiltani fölösleges, ha van egy kis esze, le tudja mosni, mielőtt hazaér, de érdemes együtt megnézni, mi áll jól neki, segíteni neki elsajátítani az alapokat.

2023. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
14 évesen hadd kenjen a fejére, amit akar. Én is szörnyen néztem ki, dehát muszáj volt önkifejezni :) szerintem ilyenekben felesleges tiltani meg kardoskodni
2023. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Segits neki, hogyan kell szepen, ennyi a lenyeg :) kozmetikus festheti is a szemoldoket es akkor csak szempilla spiralra lesz szukseg meg megfelelo arcapolasi rutinra. (Lemoso, hidratalo, fenyvedo)
2023. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Amennyit akar. Én is sokat sminkeltem ennyi idősen, semmi bajom nem lett, jó tanuló voltam, versenyekre jártam. Senkinek egy rossz szava nem volt rá a tanáraim közül, pedig tőlünk csak én sminkeltem rendszeresen. Még a hétköznapokra is csillámokat ragasztgatok korszakom se nehezményezték.

Mondjuk praktikussági okokból lebeszélném a túl sok sminkről. Ott a mindennapos tesi, elfolyik, rosszul néz ki, nincs idő igazgatni szünetben. Én speciel a vízálló spirál-tus kombót és szemöldökceruzát javasolnám emiatt, mert az a helyén marad, de egyébként meg ő tudja.

Csak csinálja normálisan. Inkább megtanítanám szépen sminkelni.

2023. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Megmutatnám neki a saját bőröm, hogy na ilyen is lehetsz ha csak 30 után nyúlsz az alapozóhoz. Azonfelül szempillaspirál, egy kis szemhéjpúder, szájfény nem árt senkinek, ha boldog vele használja, de azért igyekszem megtanítani neki a természetes szépség értékeit. Meg az elrettentő festett/tetovált szemöldököket.
2023. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!