Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogos,ha egy 12 éves fiúnak...

Jogos,ha egy 12 éves fiúnak az apja levágja a haját 2 miliméteresre akarata ellenére?

Figyelt kérdés
Ezt rendszeresen csinálja. Kihathat ez negatívan a személyiségére? Pl.gátlásossá válhat emiatt?
2023. aug. 31. 00:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem az, de ez pont senkit nem érdekel pl Gyejónál. Ennél jóval többért SEM emelnek ki gyereket a családból.
2023. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem jogos. De most elgondolkodtam egy pillanatra. Vajon akkor is ilyen felháborodott válaszok születnének, ha a szülő akarata ellenére "növesztené" a haját?

Én nő vagyok és gyerekkoromban hosszú hajam volt és húgomnak is. Egy ponton le akartam vágatni, de anyám nem engedte, sokáig könyörögtem. Végül nagymamám egyszer "megszöktetett" fodrászhoz. Tesómét később én vágtam le anyám egy gyenge pillanatában, amikor azt mondta, engem nem érdekel, azt csináltok, amit akartok.(Utóbb kiderült, nem gondolta komolyan🤣)

Nem tudom, most hogy van, de régen sok anyukától, hallottam, hogy "sokkal szebb egy kislány hosszú hajjal", szóval nem lehettem annyira egyedi eset.

2023. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem jogos! Ez nagy szemétség, miért csinálja ezt? Mire jó? Mert szerintem maximum arra, hogy tönkre tegye a saját gyereke lelkét.
2023. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Az én fejlődésemre már az is nagyon rossz hatással volt, hogy gyakran szóltak be a hajamra.

Szerencsére tudatosult bennem utólag, így kezd enyhülni a hatása.

El sem tudom képzelni mit okozott volna ha ilyet tesznek az akaratom ellenére.

2023. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!