Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a 12 éves...

Megengednétek a 12 éves lányotoknak, hogy ottaludjon a barátnőjénél? A szülők otthon lesznek.

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 09:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó akkor sehova sem engeded a 10 évest? Fokozatosan kell hozzászoknia a szabadsághoz, sokkal jobb lesz neki,mintha fogod aztan 16 évesen meg már kindent engedsz.. nem lancold magadhoz mert nem a tulajdonod egy teljesen különálló ember
2023. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
98%
Óvodásan is engedtem, sőt örültem egy szabad estének. Nem értem mi olyan nagy dolog ezen.
2023. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
9%

A 10 éves kislány anyukája vagyok!

Nem lancolom túlságosan magamhoz. Viszont ő nem is erőszakoljaki hogy bárhol is ott aludjon!!

Mondjuk aludt már táborba iskolai kiránduláson is.

Az meg hogy nem a tulajdonom azt cáfolom 😂de igen is a tulajdonom! Nem egy felnőtt nőről beszélünk. Felelőséggel tartozom érte!

2023. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
LOL nem láncolja magához de szó se lehet róla hogy a kölyök egy barátjánál aludjon XDD aha mesélj még helikopáter anyuka. Meg majd 4-5-6 év múlva is mesélj, mikor a gyereked bele kezd őrülni az indokolatlan korlátozásaidba
2023. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
19%
Egyszerűen nem is mondja hogy menne máshoz aludni nem olyan kislány.
2023. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem "nem engeded", hanem egyszerűen nem akar. Nem ugyanaz a kettő. Ha annyira szeretné, talán te is máshogy állnál hozzá.
2023. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%
Attól mert felelősséggel tartozol érte nem a tulajdonod..
2023. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
90%

"Egyszerűen nem is mondja hogy menne máshoz aludni nem olyan kislány."


Én se mondtam otthon, pedig nagyon szerettem volna, de tudtam, anyám hogy vélekedik erről, és fel sem mertem hozni, mert tudtam, hogy úgyis nemet mond. Ő is ilyen kontrollmániás volt, mint te, hogy úristen, nehogy menjek már valahova.


Nagyon gyorsan változtass ezen, mert nekünk emiatt (is) annyira elmérgesedett a kapcsolatunk kamaszkoromban, hogy ma már nem is beszélek vele.

2023. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
20-as, nyugi, 18 évesen úgy otthagy majd, mint a franc :D
2023. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Persze.
máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!