Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti megengednétek ezt...

Szülők, ti megengednétek ezt a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Fél éve van barátja a lányomnak,már beszélgettem vele a védekezésről,és hogy ha bármi baj van hozzám forduljon.De közölte velem,hogy ilyenről szó sincs,meg van a fejéhez való eszem,és tudom is róla,hogy nem menne bele(így neveltem,remélem így is cselekedne) Most lesz falunap,vagy valami hasonló,jönnek sztárvendégek,tánc,enni,innivaló.A lányom elém állt,hogy ha mi már úgyis megyünk a férjemmel,nem-e jöhetne el addig a barátja.A fiút láttuk már,aranyos,megbízhatónak tűnik.De általában suli után találkoznak,sétálnak,beülnek valahova(ez valóban így van) Szóval, az lenne a kérdésem,hogy megengednétek a 15 éves lányotoknak,hogy egyedül legyenek a barátjával a lakásban pár óra hosszát?

2013. jan. 5. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom megbízol a lányodban, így én megengesném neki.
2013. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, megbíztok egymásban, és ez jó. Ha most megtiltod neki, akkor ez olyan, mintha megvonnád tőle a bizalmadat.

Szerintem beszéljétek át újra. Esetleg kérdezz rá, hogy milyen szinten van a kapcsolatuk, meg hogy mik a terveik estére stb.

Mondd el neki, milyen "veszélyt rejt", ha kettesben maradnak, mert még ha nincs is szándékukban lefeküdni egymással, "bele lehet csúszni".

Férjem fiatalokkal foglalkozik (a ami gyerekeink még kisebbek), és ő azt szokta mondani nekik, hogy csak "bele ne csússzanak", inkább döntsék el, hogy le akarnak feküdni, és akkor teremtsék meg előre a megfelelő környezetet és feltételeket, mint inkább azt, hogy "jajj, mi nem is akartuk", aztán ott a "baj".


Nem egyszerű, de hajrá!

2013. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg, ha le akarnak feküdni lefognak e- nélkül is..
2013. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
jézus, persze.
2013. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megengedheted neki.
2013. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nam, lelőném a gyereket...

még jó hogy megengedném... amúgy ha akarnak le tudnak feküdni akkor is amikor ott vagytok, csak be kell zárni az ajtót és elintézik csöndben... 15 éves koromban voltam én is órákat kettesben a barátommal egy üres szobában szülők meg minden nélkül és nem lett semmi...

2013. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Látszik hogy megvan a magához való esze, nem hiszem hogy butaságot csinálna. Pláne fél év után, nem hiszem hogy 15 évesen, ennyi idő után ez lenne nekik az első dolog ha kettesben maradnak.

2013. jan. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagyon meglepő hogy ilyen szülők vannak ahol még ez kérdés. Természetes hogy igen nem szabad egy ilyet megtiltani egyáltalán nem biztos hogy "azt" fogják csinálni de ha még meg is történne nem jobban örülnél hogy otthon a tiszta lakásban mint valami elhagyatott sikátorban?? Ha erre szánják magukat úgyis védekezni fognak. Egyébként nagyon könnyű félreismerni valakit én nagyon jól ismerem az embereket bármilyen szülőnek/embernek él tudom játszani hogy én szent vagyok és általában él is hiszik mondoo egy példát megismertem egy lányt és még aznap az anyukáját egy óra múlva a lány szülei vitték haza és már meg volt beszélve hogy másnap jön hozzák a leány úgy hogy nem lesz otthon senki és nem egy hülye szülő volt mivel rendőr volt ()
2013. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok 16 éves vagyok és félreértés nem legyen nem azér hívtam át a lányt hogy azt csináljuk
2013. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha erre szánják magukat úgyis védekezni fognak"


Akkor szerinted miért növekszik rohamosan a tini-abortuszok száma az elmúlt években?

Ez sajnos statisztika. :o/

2013. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!