Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jól csináltam? (Bövebben lent)

Jól csináltam? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Ma voltam egy szülök nélküli, szülinapi bulin, ahol 10-18 év között voltak.

Hát elökerült némi alkohol.

Én nem ittam, és a felelsz vagy merszben sem vettem részt, mert olyan dolgokat csináltak, ami már tulzás.

Nyiltan kimutatták hogy dedosnak tartanak.

Jol csináltam?


2010. okt. 16. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha neked nincs kedved valamihez, akkor ne csináld. Ha nem szereted az alkoholt, akkor ne igyál, senkinek semmi köze hozzá. Ha meg ez miatt kiközösítenek, vagy nem hívnak legközelebb, akkor keress új barátokat.
2010. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hello!


Köszi a választ!


Am az a legrosszabb hogy a szülinapos elég rossz hangulatu lett az 1. kör után.

2010. okt. 16. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Az rendben, hogy alkoholt nem ittál. De szerintem ha már elmúltál 15, akkor egy pohár pezsgőt vagy valamit megihattál volna, mégis csak buli.

Az üvegezésről, felelsz vagy merszről és az ilyen játékokról meg annyit, hogy vétek kihagyni. Ha elmész bulizni, akkor ne vond ki magad, mert akkor minek mész el? Ennek ez a lényege! Hülyültök, durvultok, nevettek, együtt vagytok...

15/L.

2010. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hello!


12,5 vok.


Csak pálinka, volt abbol is a töményebbik.


Felesz vagy mersz a mi verzionkban, csak a szex meg a kiverés...


Vkinek ugy kellett virslit ennie mintha szopna.


Én meg hányos tipus vok.


Alkoholmentes pezsgö volt, ittam majdnem kihánytam.

2010. okt. 16. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a többiekkel, Te voltál sokkal okosabb! Maradj is mindig ilyen okos és megfontolt!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!!
2010. okt. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen!
2010. okt. 17. 08:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Most azt várod, hogy mindenki megdícsérjen, hogy "ugyaan, milyen okos lány vagy te!"

Szerintem is jól tetted, hogy nem ittál, de akkor is.. ennyire "szent" se legyél..

Szerintem meg kellene találnod az arany középutat..

Hidd el, attól nem leszel nagyobb, hogy adod a jólnevelt "minden rosszból kimaradok" kislányt, minthogy attól sem, ha iszol mint a gőte..

Arany középút!

2010. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszus 10-18 éves korosztály egy helyen alkohollal?:O 10-13 h kerül oda? Te okos voltál. A felelsz vagy merszből jobb is kimaradni nagyon eltud durvulni és nem lesz belőle semmi jó. De ilyenekre ne menj el még egy-két évig. Aztán meg bulizz akkor ahogy jónak látod. De most még ne..
2010. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!