Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » November 1. től szabin vagyok,...

November 1. től szabin vagyok, január 10. el mennék vissza dolgozni? De tegnap csináltam egy tesztet és pozitív lett. Hogyan tovább? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval kislányom 2éves múlt,ezért szóltam a munkahelyemen,hogy jönnék vissza,ok.jelenleg szabin vagyok,január 10-15 körül kellene munkába állnom.

Most akkor hogyan tovább? Szóljak hogy akkor maradok gyesen? Mert egyáltalán nem tudom ennek a menetét.

Aki ért hozzá legyen kedves nekem leírni miket kell tennem.


2010. dec. 17. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
terhesen is dolgozhatsz nyugodtan ;)
2010. dec. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de nem erre gondoltam ! Kereskedelemben dolgozom,ahhoz,hogy vissza mennyek kis könyv kell,ugye tüdőszűrés ami terhesen nem ajánlott !Kis könyvem 2008.ban lejárt. Tehát vissza menni nem tudok! Olyanok válaszát várnám aki a kérdésemre tudna választ adni:) Köszönöm
2010. dec. 17. 07:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el táppénzre utána, hiszen így a TGYÁS is több lesz. Gyes-re semmiképen ne menj vissza, mert azzal anyagilag rosszabbul jársz. Gratulálok! Boldog babavárást!
2010. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 2 éve ugyanígy voltam, március 1-jén visszamentem fizikálisan dolgozni- decembertől szabin voltam márciusig -

és december 22-én lett pozitív a tesztem.

Én elszúrtam a dolgokat, mert gyes mellett mentem táppénzre, így csak 110 napig járt a táppénz, utána már csak a gyes. TGYÁS-t és GYED-et ugyanannyit kaptam, mint az első babámmal.Szerintem a gyes-t mond le, vagy ha van nyugdíjas nagymama, akkor igényelje ő, és így a családban marad a pénz.

Gratulálok a pocaklakóhoz.

1 éves és 4 éves kisfiúk anyukája

2010. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) aranyosak vagytok.
2010. dec. 17. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam tüdőszűrésen pozitív teszt után. Nekem is épp akkor járt le a kiskönyvem. SZólsz, hogy terhes vagy és adnak rád extra védőfelszerelést. Nekem ráadásul 2x is kellett mennem, mert az első nem sikerült. Semmi baja nincs a fiamnak.
2010. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!