Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Osztálytárssal párkapcsolat?...

Osztálytárssal párkapcsolat? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Nálatok van/volt olyan a suliban, hogy két osztálytárs összejött egymással, ezáltal ún. "osztálykapcsolat" (osztályon belüli párkapcsolat) alakult ki?

Hogy végződött? Együtt maradtak ballagásig? Vagy még szakítottak a középiskolás évek alatt? Ha szakítottak, utána hogyan "viselték" naponta egymás látványát?



2023. szept. 8. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Csak rossz tapasztalatom volt ezzel. Több pár volt, de egyik se maradt együtt. Vagyis de, egy igen, azóta házasok 2 gyerekkel.
2023. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

9.előtt jöttünk össze 1pben szakítottunk. Kiutált az osztályból majd a barátaival addig baszogatott amíg pánikbeteg nem lettem (ha feleltem kinevettek belém kötöttek tesin fotózgattam) és depressziós. Nagyon durva érzermi terrorban tartottak. Nap mint nap bántalmaztak dobáltak stb... 12 re magántanuló lettem és 4 féle antidepresszánst szedtem hogy tudjak aludni és ne akarjak meghalni.

Miután kiszabadultam a közegből a helyzet rohamosan javult szép lassan elhagytam a gyógyszereket de a mai napog azt hiszem hogy mindenki bántani akar és sokszor beparázok azon hogy kibeszél valaki pedig anya vagyok.

A gyerekemnek soha nem engedném.

2023. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Tanár vagyok 10+ éve. Hát nem igazan jut eszembe pozitív példa...
2023. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Volt osztályfőnököm előző osztályában az történt, hogy miután szakított az álompár és a srác összejött egy másik csajjal, a két lány megtépte egymást egy szünetben.


Több pár is volt az osztályban. Az első szakítás 12. környékén volt, a srác hajtott rá egy fiatalabb csajra. De egész végig se veled se nélküled kapcsolatban voltak, osztálykiránduláson például összefeküdtek... A második párnál majdnem az volt, mint amit először leírtam. Szakítottak, aztán a srác felszedte egy másik osztálytársunkat. A lányok közötti kapcsolatot ez teljesen széttúrta... Nem csak kettejükét, hanem az összesét. :D Jelenlegi barátnő még tart, bár nem tudom mit lát a fiúban, mikor az egy bunkó paraszt. Talán hogy gazdag az apja meg jól nézhet ki? :I

A harmadik pár meg iskolában nem verte nagy dobra a kapcsolatát, viszont ők már külön utakon jártak, mikor megkezdték az egyetemet.

2023. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk gimiben volt rá példa. 9. Körül jött össze a pár majd viszonylag hamar szakítottak. Jóban tudtak maradni.
2023. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Hozzá mentem! 😂 9. után lévő nyáron jöttünk össze!
2023. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 pár volt.

Az egyik az végig ilyen se veled se nélküled, szóval mi se tudtuk követni mikor vannak együtt és mikor nem.


A másik az komoly volt, 10. végén jöttek össze és gimi után még egy évig jártak, aztán a srác el.eszte.


Velünk párhuzamos osztályban volt egy pár akik aztán össze is házasodtak.

2023. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk két pár házasodott össze, már gyerekek is vannak. Egyik tizenegyedikben, másik tizenkettedikben kezdődött.

Viszont két másik pár is volt időközben, az egyik pár hónapot bírt, de civilizáltan folytatták szakítás után is, a másik olyan szinten ment gallyra, hogy a fiú se a szalagozóra, se a bankettre, semmire nem jött el, ami nem volt kötelező a ballagást leszámítva. Szomorú volt.

26/n

2023. szept. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan volt osztálytársaim vannak, akik most pár éve majdnem 20 évvel szakközép után jöttek össze és családot alapítottak.


Suli alatt szőtt kapcsolatok nem tartottak sokáig.

2023. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

Mi most kezdtük a 12-et. Jelenleg 3 pár van az osztályban, ebből egy mi vagyunk a párunkkal.

Mi 10. novemberében jöttünk össze, kb 4 hónapig titokban tartottuk, aztán amikor kiderült, pár napig csámcsogtak rajta, túlléptek rajta, és most tök jól megvagyunk. Ha szakítanánk is, amit erősen kétlek, szerintem tudnánk gyerekes, nyilvános drámázás nélkül rendezni. Úgyhogy emiatt nem aggódom.


A másik pár 10. végén jött össze, de kb 11. márciusáig alig tudták páran. Jól megvannak, semmi "látványosat" nem csinálnak, szerintem nem is fognak év végéig szakítani.


A harmadik pedig még csak pár hónapja van együtt, de már 9. óta közeli barátok, én igazából már évek óta azon gondolkodtam, hogy járnak-e vagy sem, mert képtelenség volt eldönteni. Ha szakítanak is, max azért lesz szerintem, mert inkább maradnának csak barátok.


Plusz van egy srác az osztályban, aki most az egyik osztálytársnőm húgával jár. Elég érdekes, de tudtommal jól megvannak.


Ahogy elnézem a többi választ, nem túl sok a pozitív példa, de úgy tűnik, nálunk elég sok a kivétel.

2023. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!