Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejöhetek a régi osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek a régi osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Instagrammon mostanába likolja a képeimet és a sztorikat.

2023. aug. 22. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé esélyes. De lehet csak azért csinálja ezt mert ismer, és reflexből beszívez minden ismerősénél mindent. Írj rá, bajod nem lesz belőle, kicsit beszélgessetek és majd onnantól úgyis vezeti ő a dolgokat tovább ha szeretne tőled valamit
2023. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, bár szerintem önmagában ez még nem elég határozott jel.
2023. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Igaza van sztem #2-nek. Story like semmit nem számít, max a posztok, de azt sem hiszem.
2023. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj rá, hogy hogy van.
2023. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet igen- lehet nem. Az én jelenlegi párom is likeokkal hívta fel magára a figyelmet.
2023. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy írjak rá ?Mit írjak ?
2023. aug. 23. 21:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy van. Már rég nem beszéltetek. Hogy telt a nyara. Stb.
2023. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még írhattok !
2023. aug. 23. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is belájkolok sokmindent, és van akinek mindent ami a szemem elé kerül, hagy örüljön, hagy nőjön az önbizalma. Miért kell ilyenekbe belelátni dolgokat? Valszeg egyszer belájkolta valamidet, és az algoritmus felkapta a dolgaidat és mindig a szeme elé tolja, ő meg lájkolgat. Azt kéne inkább kinyomozni, hogy miért vagy annyira szeretethiányos, hogy egy szalmaszálba kapaszkodsz. Ezzel az attitűddel rettenetesen kiszolgáltatod magadat másoknak, és még sok gondot okozhat ez az életedben. Most kéne önismeretet tanulni és pszichológussal ezt megbeszélni.
2023. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem! hány random embert likolgatok te jó ég.. holott nem érdekel csak a kép tetszik :D mér hiszi azt az összes csaj hogy kap 2 likot és tuti belezúgtak? kicsit száljatok le a magas lóról :)
2023. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!